Žemę saugo mažos rankelės

 Žemę saugo mažos rankelės

Asmeninio archyvo nuotr.

Laura Krivickaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Su pavasario saulės spinduliais į Vilainių mokyklos-darželio „Liūtukų“ grupę atkeliavo Pasaulinė žemės diena. Visą savaitę vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose apie mūsų Žemę, aplinkos saugojimą nuo atliekų ir šiukšlių, antrinių žaliavų rūšiavimą.

Su džiaugsmu kiekvienas apžiūrėjo, palietė Žemės rutulį, prižadėjo žemę saugoti, mylėti, tvarkyti, gražinti ir ja rūpintis.

Visi kartu keliavo į Vilainių gyvenvietę, kurioje mesdami į konteinerius rūšiavo antrines žaliavas pagal paskirtį. Savo pačių rankelėmis vaikai iš antrinių žaliavų gamino robotuką ir gėlytes, kurios papuošė mūsų grupės palangę.

Namuose tėveliai kartu su vaikais kūrė antrinių žaliavų kostiumus, kuriuos vaikai pristatė ir pademonstravo antrinių žaliavų madų šou „Mes už švarią gamtą“. Po pasirodymo kiekvieno vaiko laukė saldūs prizai ir, žinoma, padėkos už puikų pasirodymą.

Labai svarbu žinoti, kad paprasti dalykai gali sukurti stebuklus, kad panaudoti daiktai gali atgimti iš naujo, todėl būtina mokyti vaikus tvariai gyventi ir rūpintis mūsų Žeme.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video