Vakaronėje netrūko šviesos ir šilumos

 Vakaronėje netrūko šviesos ir šilumos

Organizatorių nuotr.

Kai dienos tokios trumpos, rytai tamsūs ir ūkanoti, o vėjo supūsti debesys pažeria lietaus ar sniego, dauguma iš mūsų pasineriame į savo vidinį pasaulį, taip bandydami ieškoti šviesos, meilės ir šilumos.

Paskutinę rudens dieną Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ salėje vyko „Bitučių“ ir „Skruzdėliukų“ grupių bendruomenių vakaronė „Uždekim žibintą – tesklinda šviesa“.

Susirinkusieji klausėsi Nykštukės ir jos kelyje sutiktų miško gyventojų pasakojimo, kuris leido suprasti, kaip svarbu padėti vieni kitiems, nepamiršti dovanoti šypsenas, palinkėti sėkmės, paguosti nuliūdusį, pralinksminti nusiminusį, padrąsinti abejojantį… Šventės metu vaikai, „pavirtę“ mažaisiais Nykštukais, dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, šoko ir žaidė su Ežiuku, Lape Snape, Kiškiu Piškiu.

Tėveliai kartu su vaikais gamino žibintus, dekoravo, puošė juos įvairių spalvų lipniomis juostelėmis. Uždegus žvakutes žibintai atrodė įspūdingai – buvo spalvingi, papuošti įvairiais raštais. Pasibaigus šventei lopšelio-darželio kieme ir išsukant pro vartelius žibėjo švieselės – daug mažų nykštukų degančiais žibintais nešini vakaro tyloje keliavo namo.

Šventė, kurią organizavo pedagogės Vaida Rusevičienė, Liudmila Mišurina, Sandra Šulskienė, Auksė Lapienienė baigėsi, bet prasideda kitas, dar nuostabesnis švenčių laukimas – Kalėdos, kai norėsis daryti dar daugiau gerų darbų, sakyti dar daugiau nuoširdžių, gražių žodžių, jausti artimo rūpestį, meilę ir šilumą.

Rasa Simonavičienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ mokytoja metodininkė

1 Komentaras

  • Pačios geriausios auklytės ir pats geriausias darželis!!! Tiesiog jauti, kad ten tavo vaikutis iš tiesų yra MYLIMAS ir juo visokeriopai rūpinamasi.. <3

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video