Stop like‘ų tironijai. Stop sodomai ir gomorai

 Stop like‘ų tironijai. Stop sodomai ir gomorai

Lietuvoje netikėtai ir neregėtai įvyko neplanuotas sprogimas. Tik sprogo ne bomba, bet internetinių influencerių ir a la „įžymybių“ pyktis, kuris buvo nukreiptas prieš žinomą dvasininką kunigą A. Toliatą. Ir ką gi tokio baisaus padarė minėtasis kunigas? Ogi visiškai nieko.

Dvasininkas tik išsakė savo neigiamą nuomonę apie tą nelemtąją Stambulo konvenciją. Išsakė tą pačią nuomonę, kurią palaiko ir Vyskupų konferencija ir visi tradicinės šeimos vertybes puoselėjantys lietuviai.

Jei ką, tai ir mano nuomonė visiškai sutampa su kunigo A. Toliato nuomone: ši neva moteris nuo smurto ginanti konvencija jokios naudos Lietuvai neduos, tačiau porciją genderizmo ideologijos drėbtels taip, kaip išsiveržęs vulkanas gali drėbteli karštos lavos ant nespėjusių evakuotis žmonių (Lietuvos įstatymai jau nuo-iki saugo moteris ir nuo smurto, ir nuo diskriminacijos).

Tačiau apie genderizmo ideologiją – kitą kartą. Dabar – apie influencerių ir FB chuliganų siautėjimą bei apie jų kryptingą terorą, nukreiptą į žmones, kurie mąsto ne taip, kaip numato FB influencerių valdoma „Tiesos ministerija“.

Pati geriau neparašysiu, todėl tik cituoju VDU politologą Andrių Švarplį:

„Kaip matome, Vakarų valstybėse tas rasizmo, transgenderizmo, savo tradicijų menkinimo idėjas aktyviai palaiko garsenybės – Holivudo, televizijos ir muzikos industrijos žvaigždės. Nors retas kuris iš šių multimilijonierių nutuokia, kaip gyvena eiliniai visuomenės nariai, jie įtikėjo esantys naujieji pasaulio lyderiai, gal net svarbesni už valstybių prezidentus

Garsenybės nutolo nuo tiesioginių savo funkcijų ir ėmė užsiiminėti politine įtaka, nors jos paprastai nepasižymi išsilavinimu, dideliu politiniu išmanymu ir jau tikrai nieko nenutuokia apie eilinių žmonių gyvenimą. Iš esmės tą patį galima pasakyti ir apie Lietuvos ekrano „žvaigždes“. Socialinių tinklų epochoje garsenybės ir internetiniai influenceriai dabar vaidina masių mobilizavimo ir jų užsiundymo ant neįtinkančio asmens vaidmenį

Jeigu pasiduosime socialiniam minios spaudimui, like‘ų tironijai, socialinių grupių tapatybių išskirtinumui, tuomet turėsime problemų su apskritai teisinės valstybės išnykimu

Kaltinimas bažnyčiai, kad neva kunigai ir vyskupai peržengia ribas, ateina iš interesų grupių, kurios siekia kontroliuoti viešąją erdvę ir monopolizuoti „teisingas“ pažiūras.“

Antrindama VDU politologui ir atsakydama garsenybėms, liepiančioms bažnyčiai nesikišti į jų gyvenimą, paprašysiu tų garsenybių to paties: nesikiškite į mūsų gyvenimą ir jūs. O jei tiksliau, tai prašau:

1. Nesikišti į gyvenimą tų žmonių, kuriems tradicinės šeimos vertybės yra svarbesnės už Stambulo konvencijoje brukamą genderizmo ideologiją.

2. Nesikišti į gyvenimą šeimų, kurios nenori, kad mokyklose jų vaikams per prievartą į galvas būtų kišamas kursas apie nestereotipinius lyčių vaidmenis (vienas iš konvencijos susitarimų).

3. Nemanipuliuoti smurtą patiriančių moterų jausmais ir nepasakoti joms, kad, ratifikavus Stambulo konvenciją, jų mėlynanosiai sutuoktiniai nebedaužys joms šonkaulių.

4. Netauzyti niekų apie tai, kad Lietuvoje moterų smurtas kyla dėl lyties. Lietuva – ne kokia nors atsilikusi Afrikos mumbo-jumbo gentis, kurioje moterys už vyrų ištekinamos per prievartą ir tampa jų tarnaitėmis. Lietuvoje fiziškai bei psichologiškai smurtaujama ne tik prieš moteris, bet ir prieš vyrus, prieš vaikus, prieš neįgaliuosius, prieš šuniukus, katytes ir pan. Ir smurtaujama ne dėl lyties, o dėl alkoholizmo, agresijos, emocinio neraštingumo ir viso kito socialinio balasto, kurį greičiau reikia tvarkyti, naudojantis jau Lietuvoje egzistuojančiais įstatymais.

5. Nesikišti į bažnyčios tikėjimą išpažįstančių mamų ir tėčių gyvenimą, kai tos mamos ir tėčiai savo vaikus nori auklėti pagal Kūrėjo planą, o ne pagal kažkieno sugalvotą socialinės (ne biologinės) lyties koncepciją.

Ir dar noriu paprašyti tų a la „garsenybių“ prisiminti ne tokius senus laikus, kai ta pati bažnyčia visuose įmanomuose rinkimuose aktyviai palaikė vieną partiją, kuri šiuo metu kaip tik ir prastūminėja tą nelemtą Stambulo konvenciją. Tada bažnyčios hierarchų nuomonė buvo priimama, kaip labai svarbi, ir į ją turėjo įsiklausyti visi krikščioniškas vertybes puoselėjantys rinkėjai.

Todėl, gerbiamieji infueceriai ir gerbiamos „įžymybės“, nesikiškite į mūsų gyvenimus… Jau vien dėl to, kad iki kunigo A. Toliato išminties jums taip toli, kaip blusai iki mėnulio. Mat gebėjimas šampūnų reklamos ar pigių „bajeriukų“ dėka surinkti gausų sekėjų būrį – tai dar ne pati aukščiausia išmintis.

Todėl nesikiškite. Jei tik galite, nesikiškite…

Ir kartu norėčiau paprašyti visų politikų:

1. Nulipkite vieną kartą nuo savo podiumo, ant kurio jus netyčia užrideno nedidelė dalis rinkėjų, tarsi žuvis slieką prarijusių jūsų numestas pseudolaisvės idėjas;

2. Išlįskite iš jums pataikaujančių influencerių sukurtos komforto zonos;

3. Pamatykite, kokį chaosą sukeliate suvaržymų nukankintoje visuomenėje, bandydami vienu mostu aukštyn kojomis apversti visą vertybių sistemą, su kuria mūsų tauta gyveno tūkstančius metų.

4. Nustokite buldozeriu prastūminėti tą nelemtą Stambulo konvenciją ir nepabijokite referendumo pagalba paklausti tautos, ar jai tikrai reikia to, ką mūsų protėviai būtų vadinę „sodoma ir gomora“.

Iš anksto dėkoju.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video