Siaubinga nelaimė: Šėtos gatvėje partrenktas dviračiu važiavęs vaikas (FOTOGALERIJA)

 Siaubinga nelaimė: Šėtos gatvėje partrenktas dviračiu važiavęs vaikas (FOTOGALERIJA)

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio vakaras mūsų krašte paženklintas siaubinga nelaime – ties Vilainių kryžkelės pėsčiųjų perėja buvo partrenktas dviračiu važiavęs vaikas. Berniuko būklė labai sunki, artimieji ir draugai meldžiasi dėl vaiko gyvybės, už kurią kovoja gausios medikų pajėgos.

Avarija pavakarę

Kauno apskrities policija „Rinkos aikštę“ informavo, kad rugsėjo 5 d. apie 16.40 val. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, automobilis „Chevrolet“, vairuojamas 1968 metais gimusio vyro, partrenkė, pirminiais duomenimis, į važiuojamąją kelio dalį įvažiavusį dviratininką.

Bendrąjį pagalbos centrą apie įvykusią nelaimę pasiekė net keli pagalbos skambučiai.

Buvo gauta informacija, kad vaikas sužalotas itin sunkiai, tad į nelaimės vietą pasiųsti net keli policijos pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Į įvykio vietą atskubėjusios tarnybos rado be sąmonės šalikelėje gulintį berniuką. 2006 metais gimęs vaikas dėl patirtų sužalojimų skubiai išvežtas į gydymo įstaigą.

Pradėjo tyrimą

Policijos pareigūnai pradėjo tyrimą – aiškinamasi, kokie šviesoforo signalai degė abiem eismo įvykio dalyviams, kokiomis aplinkybėmis įvyko nelaimė.

Viliamasi, kad įvykį atskleisti padės vaizdo stebėjimo kameros, kurios stebi Vilainių kryžkelę.

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis važiavo miesto pusės link, o vaikas tuo metu kirto važiuojamąją kelio dalį.

Aut. past.

Gulėjo šalikelėje

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis važiavo miesto pusės link, o vaikas tuo metu kirto važiuojamąją kelio dalį.

Nuo smūgio vaikas krito ant kapoto, išdaužė langą, aplamdė automobilį. Tuomet parkrito į šalikelę, palei bordiūrą ir gulėjo nejudėdamas be sąmonės.

Meldžia sveikatos

Vaikas su šeima gyvena čia pat – Šėtos gatvėje esančiame daugiabučių namų kvartale. Tad nelaimė sukrėtė ne tik berniuko tėvus, tačiau ir visą vietos bendruomenę.

Berniuko būklė labai sunki, artimieji ir draugai meldžiasi dėl vaiko gyvybės, už kurią kovoja gausios medikų pajėgos.

Berniukui artimiausios dienos bus lemiamos. Vakar vėlai vakare Kauno gydymo įstaigoje jam buvo atlikta operacija.

6 Komentarai

 • Lik su mumis mažyli, prašau, mačiau tave, kaip atvežė į priimajį

  • Tam mažyliui 16 metų.

   • Koks skirtumas ,ar 16 ar 6 tai vaikas ,tai žmogus !!! Kas čia per pasakymas !!! Kol vienų į kitus bus toks požiūris tol ir vyks nesamonės !!! Geriau palinkėkite sveikatos ,ir likt čia , žemėje ,nes ten visi spėsim … O tuo labiau tik dar prasideda jam gyvenimas !!!

    • Nėra baisiau kai partrenkia vaiką, pati mačiau savo akimis, visam gyvenimui įstrigo šis vaizdas. Už visus reikia melstis, sukalbėt maldelę.

 • blemba mano draugas buvo gaila labai stipribes jam

 • Sveikatos. Laikykis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video