Šeštadienį Kėdainiuose griaudės motociklai: pirmąkart su atrakcijomis ir gera muzika

 Šeštadienį Kėdainiuose griaudės motociklai: pirmąkart su atrakcijomis ir gera muzika

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio popietę Kėdainių mieste ir rajone griaudės motociklų varikliai: mūsų miesto baikeriai garsiai uždarys sezoną. Tiesa, šiųmetė sezono uždarymo šventė bus kiek kitokia, mat visų laukia ne tik šventinė kolona, bet ir akcijos, atrakcijos, geras koncertas naujoje vietoje – Šilelio gatvės aikštelėje. Šiemet baikerių sezono uždarymą mūsų krašte organizuoja baikerių klubas  „Aquila MCC“. 

Susitelkė entuziastingai

„Mūsų klubas startavo Biržuose. Metams bėgant prisijungė Kupiškis, Pasvalys, Latvija ir Kėdainiai.

Iš pradžių į Biržų klubą važinėdavome dviese iš Kėdainių. Po to mūsų krašte atsirado vis daugiau narių. Šiuo metu mus vienija kone dvi dešimtys kėdainiečių baikerių.

Jau metai laiko Kėdainiuose turime savo namus – klubhausą Šilelio gatvėje. Visi esame Kėdainių miesto ir rajono gyventojai“, – pasakojo grupės vadovas Vilmas Bitvinskas.

Įsirengė klubhausą

Broliams motociklininkams reikia ne tik palankaus vėjo, bet ir namų. Taigi, labai smagu, kad jie jau metus laiko turi savo namus.

„Labai puikiai bendradarbiaujame su Šilelio odontologijos klinika, kurios patalpose ir glaudžiamės. Čia buvo buitinės patalpos. Mes jas susitvarkėme taip, kaip mums reikia, per mėnesį laiko.

Dirbome visi, neskaičiuodami savo laiko ir jėgų. Vieni kėdes nešėme, kiti šaldytuvus. Kiti remonto, įrengimo darbus atliko. 

Mes visi esame draugai, kaimynai, kolegos, klasiokai. Čia svetimų nėra. Visi esame viena šeima“, – kalbėjo baikeris Nerijus Mickevičius. 

„Aquila MCC“

„Aquila MCC“ klubas Kėdainiuose savo grupę žmonių atrado V. Bitvinsko dėka. Baikeris, nors ir yra kėdainietis, tačiau dirba Pasvalio krašte. 

Biržų ir Kėdainių kraštas giminingas nuo seno. Uždarymo ir atidarymo organizavimą „Aquila MCC“ perleido „Kėdainių baikeriai“. Klubų draugystė tęsiasi iki šiol.

Aut. past.

„Biržų ir Kėdainių kraštas giminingas nuo seno. Uždarymo ir atidarymo organizavimą mums perleido „Kėdainių baikeriai“, su kuriais daug bendraujame.

Stengiamės, kad Kėdainių baikerių sezono uždarymas nesidubliuotų su kitų šalies miestų baikerių klubų sezono uždarymo šventėmis. Mes dalyvaujame ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos renginiuose“, – dėstė baikeris.

Šventė motociklininkams

„Aquila MCC“  klubas Kėdainiuose savo grupę žmonių atrado V. Bitvinsko dėka./Asmeninio archyvo nuotr.

Baikerių sezono uždarymo šventė šiemet vyks šalia naujai įrengto klubhauso, esančio adresu Šilelio 4. Didelėje aikštelėje tilps visi mūsų krašto motociklininkai.

„Tai šventė motociklininkams. Dalyvaus ne tik Kėdainių krašto, bet ir kitų miestų klubai, laukiami visi motoentuziastai.  

Viskas nukreipta į bendraminčių susibūrimą, į bendros idėjos, bendros minties skleidimą ir skelbimą. Tiesiog norime tinkamai ir smagiai atšvęsti“, – šypsojosi V. Bitvinskas.

Ne tik kolona

Tiesa, šiųmetė sezono uždarymo šventė bus kiek kitokia, mat visų laukia ne tik šventinė kolona, bet ir akcijos, atrakcijos, gros DJ, koncertuos merginų grupė. Ir visa tai naujoje vietoje – Šilelio gatvės aikštelėje.

Už tai baikeriai dėkoja draugams ir rėmėjams: Šilelio odontologijos klinikai, Galinių ūkiui, įmonėms „Akmens gaminiai“, „Grindolita“, „Kėdainių paminklai“, „LTP“, UAB „Technika miškui ir sodui“, „Wideline Logistics“.

„Kviečiame visus plieninių žirgų brolius, bendraminčius uždaryti sezoną kartu.

Antrą valandą popiet kolona pajudės iš mūsų aikštelės, garbingai apvažiuosime miestą ir rajoną.

Po poros valandų grįšime į starto vietą, kur kieme vyks koncertas ir atrakcijos. Žodžiu, linksmai ir prasmingai praleisime laiką“, –  švęsti kviečia „Aquila MCC“ baikeriai.

5 Komentarai

  • Rinkitės kur tik norit, kad ir girioje, o mieste daugelis nori ramybės, užtenka ir kasdienio transporto keliamo triukšmo… Panašiai, kaip paskutinio skambučio metu laksto piemenys po miestą kolonom ir pypsina, o čia juk dauguma brandus zmones ant motociklų.

    • Miesto žmonės bukite malonus bevažiuokite i girias ir miškus kepti šašlyku pavedžioti savo augintinių ir taip šiukšlių ten užtenka… Kurenkint laužus savo bakonuose pamarinuota mesyte ir kepkiye ten pat… Ir su automobiliais nevažinėkit nes ir taip triukšmo pilna

      • Aš jums pakepsiu balkonuose!A protas dūmyt kaimynams,o dar ir su ugnimi žaisti?

  • Kam trūgdo variklių gaudesei važiuokit i vienkiemi gyvent . Cia yra pramoga ir atrakcija. Pasigrožėti ir pajausti technikos jėga nekasdien gali . Nekasdien tokie susibūrimai

  • As jums pakepsiu saslykus balkonuose, teisingai sako, nepatinka vaziuokit i vienkiemius gyvent

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video