Rinkimų rezultatai (nuolat naujinama)

 Rinkimų rezultatai (nuolat naujinama)

Asociatyvi BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

Kovo 5-osios 20 val. vakare užsidarė rinkimų punktai. VRK skaičiuoja balsus, palaipsniui pasirodo rezultatai iš pirmųjų balsavimo apylinkių.

Iš 52 Kėdainių rajono savivaldybės apylinkių duomenis jau atsiuntė 19 apylinkių.

Iš jų matyti pirmieji kandidatų į mero postą lyderiai. Tai – dabartinis meras Valentinas Tamulis, turintis bendrą 25,47 proc. rinkėjų palaikymą, bei darbietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas, turintis 25,04 proc. rinkėjų palaikymą. Trečioje vietoje – dabartinis vicemeras Paulius Aukštikalnis, turintis 16,73 proc. rinkėjų palaikymą.

Toliau eilės tvarka rikiuojasi Saulius Grinkevičius (15,80 proc.), Dalius Serafinas (9,67 proc.), Jurgita Sejonienė (3,83 proc.) ir Raivydas Rakauskas (2,54 proc.).

Tarybos narių rinkimuose pirmauja Darbo partija, surinkusi 25,78 proc. rinkėjų balsų. Lietuvos socialdemokratų partija lieka antroje vietoje su 22,12 proc. palaikymu. Trečioje vietoje – Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, turinti 15,40 proc. rinkėjų balsų.

Toliau iš eilės rikiuojasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Liberalų sąjūdis,Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ir Laisvės partija.

Atnaujinta 22.00

Duomenys gauti iš 20 apylinkių.

Merų rinkimų lentelė smarkiai nesikeičia: pirmauja V. Tamulis (27,01 proc.), nedaug nuo jo atsilieka V. Fiodorovas (25,47 proc.), trečioje vietoje P. Aukštikalnis (16,38 proc.).

Tarybos narių lentelė nesikeičia, partijos išsidėsčiusios tokia pačia tvarka.

Atnaujinta 22.50

Duomenys gauti iš 34 apylinkių.

Merų rinkiminėje lentelėje – pokyčiai. Pirmauja V. Fiodorovas, surinkęs 26,20 proc. balsų. Antras – V. Tamulis su 25,58 proc. balsų. Į trečią vietą išsiveržė S. Grinkevičius (19,86 proc.) pralenkdamas P. Aukštikalnį (13,53 proc.).

Toliau rikiuojasi Dalius Serafinas (8,77 proc.), Jurgita Sejonienė (3,71 proc.) ir Raivydas Rakauskas (2,34 proc.).

Tarybos narių rinkimuose pirmauja Darbo partija, surinkusi 25,68 proc. rinkėjų balsų. Lietuvos socialdemokratų partija lieka antroje vietoje su 21,82 proc. palaikymu. Trečioje vietoje – Liberalų sąjūdis su 15,93 proc. balsų. Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ liko ketvirta, turinti 12,73 proc. rinkėjų balsų.

Toliau iš eilės rikiuojasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Liberalų sąjūdis,Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ir Laisvės partija.

Atnaujinta 23.30

Duomenys gauti iš 42 apylinkių.

Merų rinkiminėje lentelėje lyderiai lieka tie patys, pirmauja V. Fiodorovas (26,37 proc.), antras lieka V. Tamulis (24,61 proc.), trečias – S. Grinkevičius (20,45 proc.).

Tarybos narių rinkimuose situacija nepasikeitusi.

Atnaujinta 00.05

Duomenys gauti iš 45 apylinkių.

Merų rinkiminėje lentelėje lyderiai lieka tie patys, pirmauja V. Fiodorovas (25,90 proc.), antras lieka V. Tamulis (24,03 proc.), trečias – S. Grinkevičius (21,84 proc.).

Tarybos narių rinkimuose situacija nepasikeitusi.

Atnaujinta 01.35

Duomenys gauti iš 48 apylinkių.

Vis dar užtikrintai pirmauja V. Fiodorovas su 25,76 proc. balsų. Antroje vietoje vis dar laikosi V. Tamulis (23,51 proc.) tačiau nuo jo nedaug atsilieka S. Grinkevičius (22,55 proc.).

Rajono tarybą pagal šio laiko rinkėjų balsavimą sudarytų 6 Darbo partijos nariai, 6 socialdemokratai, 5 liberalai, po tris demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narius, 2 konservatoriai. Laisvės partijai nepriklausytų nei vienas mandatas.

Atnaujinta 01.53

Duomenys gauti iš 49 apylinkių.

Pirmauja V. Fiodorovas su 25,98 proc. balsų. Antroje vietoje vis dar laikosi V. Tamulis (23,27 proc.) tačiau jį sparčiai vejasi S. Grinkevičius (22,80 proc.).

Rajono taryboje partinis pasiskirstymas lieka toks pats, naujausiais duomenimis pasikeistų mandatų skaičius – Darbo partija jų gautų ne 6, o 7, socialdemokratams tektų penki mandatai vietoje šešių.

Informacija nuolat naujinama…

17 Komentarai

 • Kaip ir sakiau,Aukštikulnio rezultatams kenkia uošvienės šešėlis.

 • Svarbu krikscionys demokratai velkasi paciam gale 😃

  • Rinkitės ką norit, svarbiausia uošvienės šaikai hajuk. Kėdainiams valio

   • Kas buvo su ta uošviene ?

    • Kiek partijų buvo rajone,tiek kartų skūrą keitė.Va kas buvo.Dabar ,persivertusi pas Skvernelį,jau galvojo pagal ietuvišką tradiciją vėl išnirt su nauja šaika į paviršių-nudegė.O tuo pačiu ir žentą už kojų dugnan patraukė.Grynai Makarenkos Pedagoinė Poema gavosi.Na kaip sakoma,kiekvienos ožkos laukia tas pats liepto galas…

    • juokaujat ar tikrai nežinot kas ta uošvienė..?

 • Tai ju vieta ir yra gale, tikrai ne auksciau! Ka galesma kaimuose toliau fiestas rengti ir gersma ne viena stikleli su meru!

 • Pikenrolas su Saulium pavykes, padalino balsu, vienas but gavys kruopų.

 • Kedainiu miesto tragedija yra ta, jog sujungti rinkimai su kaimais. Kaimai balsuoja tiesiog pasibaisetinai. Grinkevičius be kaimu balsų laimėtų be problemų. Miestas yra įkaitas.

  • Pritariu.As taip pat tos pacios nuomones.Miestas ir kaimas neturetu but kartu.

   • tai gal miestą vieline tvora aptverkit..?

  • Rinkos aikštei nebeapsimokėtų kaimuose tiražą skleisti. O ir Tamulis nebeturėtų ko ten lakstyt

   • Duoda išgert ko ten nenuvažiuot, kai vairuotojas nuveža.

 • Per uošvenę prakniso demokratai. Pasakykit ačiū!

 • Nebūtų uošvenės, demokratai turėtų 6 vietas. Dėkok uošvenei, Pauliuk

 • kėdainiečiai tikisi pigesnio Kolos apatito,tai va ir balsuoja už būsimus vagonus su apatituose suslėptomis baltarusiškomis cigaretėmis.Užtat ir meta balsus ,, za fedku strelca“.

  • Norim gyventi kaip žmonės, todėl taip ir balsuojam….

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video