„Purienukai“ surengė tradicinį Padėkos vakarą

 „Purienukai“ surengė tradicinį Padėkos vakarą

Organizatorių nuotr.

Gruodis Kėdainių lopšelį-darželį „Puriena“ apgaubė švenčių laukimo, bendrystės ir dėkingumo dvasia. Padėkos vakaras direktorės A. Nesterovienės iniciatyva tapo šilta įstaigos tradicija: pačius nuoširdžiausius dėkingumo žodžius įstaigos rėmėjams, socialiniams partneriams ir draugams tarė vaikučiai ir direktorė.

Net dešimt tamsių gruodžio vakarų tapo šiltesni, šviesesni, džiaugsmingesni, nes mokytojos R. Vigelienė ir G. Brazinskienė grupių bendruomenes kvietė į vakarus „Leliumoj“. Vaikučiai su tėveliais džiaugėsi šešėlių teatro spektakliu „Nykštuko Kalėdos“ bei prisiminė senąsias lietuvių liaudies adventinio vakarojimo tradicijas.

Vakarus praturtino Mąstymo mokyklos metodikos elementai: geltona ir žalia de Bono kepurės ir klausimų raktas. Vakarojimus pratęsėme edukacinėse dirbtuvėse „Šieno žaisliukas Kalėdų eglutei“, kurią pravedė meninio ugdymo muzikos mokytoja G. Brazinskienė. Šiais unikaliais vaikų ir tėvelių darbais buvo papuoštos lopšelio-darželio eglutės.

Tęsdamos tradiciją, mokytojos M. Mockienė ir R. Dirmantienė į vieną iš adventinių vakarų draugiškam pasibuvimui pakvietė svečių iš Kėdainių pagalbos šeimai vaikų dienos centro. Esame dėkingi už bendrystę ir pagamintas eglutės puošmenas. 

Mokytojos N. Satkauskienės iniciatyva vyko „Adventinio vainiko“ dirbtuvės kartu su floriste I. Dambrauskiene. Džiaugsmingai ir su meile mokytoja A. Mikolajūnienė ir vaikučiai gamino kalėdines dovanėles-muiliukus.

Adventinį laukimą užbaigėme bendruomenės susibūrimu prie kalėdinės eglutės, su lietuvių liaudies daina, žaidimais, dovanėlėmis ir pasibuvimu prie arbatos.

Gintarė Brazinskienė, Meninio ugdymo muzika mokytoja

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video