„Pon.Bike“ dviračių gamykla išsirinko direktorių

 „Pon.Bike“ dviračių gamykla išsirinko direktorių

Algimantas Gedvilas/Pon.Bike nuotr.

Nyderlandų dviračių gamykla „Pon. Bike“, statanti savo padalinį Kėdainių Laisvosios ekonominės zonos teritorijoje, jau turi direktorių. Įmonė skelbia, kad juo tapo Algimantas Gedvilas. Iki šiol jis ėjo gamybos vadovo pareigas įmonėje „Hollister Incorporated“, prieš tai – AB „Audimas“ produkcijos vadovu. Taip pat dirbo trąšų gamykloje „Arvi Fertis“, kur karjerą pradėjo kaip technologas, vėliau tapo produkto vadovu, o dar vėliau – visos įmonės vadovu. 

Gamykla startuos po metų

Artimiausia svarbi A. Gedvilo užduotis „Pon. Bike“ – kartu su buriama komanda užtikrinti sklandų dviračių gamyklos startą 2024 m. vasarą. 

„Visose rinkose turime tikslą suburti stiprią vietinių vadovų ir specialistų komandą, kuri įsilies į bendrą mūsų organizacijos sistemą ir perims gerąsias praktikas. Ne išimtis – ir Lietuva. Tokia „Pon.Bike“ bendradarbiavimo kultūra – patikrintas sėkmingų procesų pagrindas, kuris atneša geriausias idėjas ir pažangą. Esu įsitikinęs, kad Algimanto Gedvilo patirtis ir lyderystė bus stiprus impulsas visai komandai ir gamyklos startui Lietuvoje“, – sako „Pon.Bike“ viceprezidentas operacijoms Janco van der Heiden.

Ieško ir kitų vadovų

Kėdainiuose šiuo metu statomos moderniausios „Pon.Bike“ gamyklos statybos darbai jau įpusėjo. Kad jos startas būtų sklandus, dabar bendrovė visą dėmesį skiria vadovų komandos formavimui ir pagrindinių pozicijų, kurios yra itin svarbios veiklos pradžiai, užpildymui. Šiuo metu „Pon.Bike“ paskelbusi apie 10 atvirų darbo pozicijų Lietuvoje, o iki šių metų pabaigos planuoja įdarbinti 30 specialistų.

Šiuo metu įmonė paskelbusi ieškanti gamybos inžinerijos komandos vadovo bei Sandėlio operacijų komandos vadovo. Siūlomas atlyginimas – 2,5 tūkst. ir 3,1 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių. Įmonė siūlo ir papildomą sveikatos draudimą, stažuotes Olandijoje ir Vokietijoje, išlaidų kompensavimą atvykstant dirbti iš kitų miestų, kasmetinę atlyginimo peržiūrą, priedus prie atlyginimo. 

Pranešama, kad suformavus vadovų komandas, kitąmet prasidės pagrindinė darbuotojų paieška ir jų apmokymas. Įmonė skelbia, kad bus sukurta 600 darbo vietų.

10 Komentarai

 • Atlyginimas inžinierių vadovui 1500€ į rankas (popieriuje 2500€), juokinga suma, tiek uždirba paprasti darbininkai. Atlyginimų ši įmonė irgi nieko gero kaip suprantu nemokės.

  • Tai buvo aišku nuo pat pradžių.

  • Todėl ir nestatė gamyklos vakarų europoj, nes algos ten didesnės, o čia negrų pilna bus už 1000e

  • Kai skaitai -akinius užsidėk,ar jau tokia nupušusi,kaip ,, pyš“

  • miestų nesupainiojot? kur čia kėdiniuose darbininkai uždirba 1500 ? gal sezono metu prie kelių ar statybose, kai kuriose įmonėse pavieniai tokie atvejai ir yra bet tikrai labai labai mažai kur ir mažai kas tiek uždirba. texdanas, krakenava, konservai, rivona, makaronai…. Kiek ten uždirba, kaip jūs teigiat, ,,paprasti darbininkai,,? jei nežinot tai pasiklauskit ir nerašykit nesamonių. o dirba žmonės dėl to kad pasirinkimo nėra-nueisi iš vienos įmonės į kitą- alga ta pati. Geriausiu atveju-1000-1200. Čia GERIAUSIU atveju..

   • Tose įmonėse didelė darbuotojų kaita, tik nesidominantis žmogus nieko nežino ir peza nesąmones. Makaronai lygtais plečiasi, gal algas žmonėms pakels.

  • Vis geriau negu Maximoj už minimalią algą arti.

 • užsidarys lifosa, atsidarys dviračiai. kaip atrodo kur eis lifosiečiai? net neabejoju kad didelė dalis griūdami sulėks į tuos dviračius ir džiaugsis kad gaus 900 ar net 1000.
  Daugiau tikrai nieks nemokės

 • Ta gamuykka ieško til jaunų. Lifosiečiai ne specialistai ir nereikalingi. Ir kas tas šimtas geras vietų

 • Atsimenu,skrendu aš skrendu…ir viena istorija išlindo iš pometies.Indijoje buvo įvykusi baisi techninė nelaimė chemijos gamykloje.Ne,ne trąšas ji gamino,o vaistus.Ir gamykla ne indų o amerikonų buvo.Nekyla klausimas kodėl taip? Agi dėl tų pačių mažų algų,kurias visi kenkėjai moka aborigenams.Ir dėl mokesčių priglaudusioje valstybėje.Bankai ,šekit,svetimi pas mus plėšia koja primynę ir pinigai ne Lietuvai,o į jų šalis iškeliauja…Tie dviratavi tokie pat skersi kaip ir mūsų Dviračių šou pacukai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video