Po dviejų mėnesių ramybės ir vėl apvogtas viešasis miesto tualetas

 Po dviejų mėnesių ramybės ir vėl apvogtas viešasis miesto tualetas

Kėdainių miesto seniūniją pasiekė nemaloni žinia – ir vėl apvogtas Kėdainių miesto Janušavos aikštėje, šalia turgaus esantis viešasis tualetas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto seniūniją ir vėl pasiekė nemaloni žinia – apvogtas miesto Janušavos aikštėje, šalia turgaus esantis viešasis tualetas. Vagis ir vėl nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą. Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti. Beje, lygiai tokia pat vagystė čia buvo įvykdyta prieš du mėnesius.

Per keletą valandų

Viešasis miesto tualetas tądien buvo atrakintas, kaip visuomet – aštuntą valandą ryto.

Tualetas veikė, į jį ėjo ir juo naudojosi žmonės, kol maždaug po poros valandų buvo pastebėta, kad vagis nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą.

Apie įvykį nedelsiant informuota viešuosius tualetus Kėdainiuose prižiūrinti įmonė „Ecoservice projektai“, Kėdainių miesto seniūnija.

Darbas sustojo

Bendrovės „Ecoservice projektai“ darbuotojas tualetą užrakino. Kol nupirko reikiamas dalis, kol tvarkė tualetą, praėjo visa diena.

Tad tualetas tądien jau nebeveikė – žmonės juo naudotis negalėjo. Viešuoju tualetu žmonės galėjo naudotis tik po paros.

Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti. Beje, lygiai tokia pat vagystė čia buvo įvykdyta prieš du mėnesius.

Aut. past.

Ne pirmas

Beje, lygiai tokia pat vagystė čia buvo įvykdyta lygiai prieš du mėnesius. Tąkart tai, kad apvogtas viešasis miesto tualetas, pastebėjo centrinio turgaus administratorė Laima Vaicekavičienė.

Moteris apie įvykį nedelsiant informavo viešuosius tualetus Kėdainiuose prižiūrinčią įmonę „Ecoservice projektai“, o ši seniūniją.

Seniūnija pirko reikiamas dalis ir tvarkė tualetą. Jo darbas taip pat buvo sustabdytas visą dieną.

Kliūva ir vandalams

Viešieji miesto tualetai užkliūva ne tik vagims, bet ir vandalams. Štai prieš beveik tris mėnesius buvo suniokotas tualetas, esantis prie Skongalio poilsiavietės.

Vieną rytą buvo pastebėta, kad tualeto durys, lauko sienos, vidus, veidrodis yra išpiešti dažais. Ant durų buvo matomos raidės D ir Z. Viduje prikeverzota įvairių inicialų. Seniūnija dėl valstybės turto niokojimo kreipėsi į policiją.

Sunku rasti žodžių

Su policijos pareigūnais dėl tokių ir panašių įvykių bendraujantis miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad jam tiesiog sunku rinkti žodžius, kuriais jis norėtų kreiptis į tokius asmenis.

„Nežinau net ką pasakyti, man sudėtinga kalbėti apie tai, kas ir kaip tokius žmones išauklėjo. Kam gali užkliūti tualetas? Kam jį niokoti? Vogti menkniekius, gadinti? Ar nemaloniau užeiti į švarų, gražų tualetą.

Žinot, per tiek metų darbo jau svyra rankos. Kiek besistengtum, vis atsiranda, kas suolus išvarto, kas stoteles išdaužo, kas dar ką pridirba.

Keista, kad žmonės niokoja savo turtą. Turtas yra mūsų valstybės, jis yra įrengtas už mūsų visų pinigus, todėl niokodami šį turtą, žmonės niokoja savo pinigus. Atstatyti ir taisyti juk reikės už mūsų visų pinigus“, – nusivylimo neslėpė V. Petraitis.

11 Komentarai

 • Pilna dar vatos Kėdainiuose. Nulupinėti nuo kriauklės vandens maišytuvą. Kokiu ubagu reikia būti?

  • Tikri Lietuviai. Tik lietuviai šykpopierį, muiliukus, kraniukus vagia. Visam pasauly mes pasižymėję kaip vagys ir žulikai. Aš Norgėj tyliu, nesakau, kad esu Lietuvis, nes vis Lietuvius pjokais laiko ir latrais ir vagiais.

   • Koks tu lietuvis? Rusiška prasmirdus vata tik šitaip gali ant lietuvių varyt. Sėdi toks Vasia kur Murmanske ir skuta silkėm pažastis, o įsivaizduoja, kad Norgėj dirba. Juokdarys.

    • Ir angluose lietuviai pasizymeje gerai. Niekas kaimynysteje nenori nes vien trali vali narkata ir vagystes. Kur mes ten vagsytes. Lietuvoje ramiau kai vagys isvaziavo i anglus vogt magu radinu butines tehnikos. Lietuvoje maziau vagsyeciu. Bet krakiukus ir tuos puzdina. Pazzoras baisus

 • TIKRO LIETUVOS PAVYZDYS – LIETUVOJE ZINOMAS KEDAINIETIS EVALDAS DZEVECKA.

  • Tu čia tikrą vatniko pazydį davei. Prie konteinerių gali tokių rast ne vieną.

 • Tikri lietuviai komentatoriai – visiški beraščiai ir bemoksliai. Gėda už komentatorius!!!

 • Visi bereščiai ir nieko nebaige, dažniausiai emigruoja, tai ir parodo svetimuose kraštuose savo išprusima, alkoholis, narkotikai, vagystės ir t.t

 • Emigruoja tik berasciai lopai kurie cia savo gerbuvo negali susikurt. Issimokslines zmogus ir cia puikiai gyvena. O 10 klasiu baiges tik su siupeliu gali dirbt arba anglijoj magus vogt

 • Uždarykite „koralą“,vagystės pasibaigs.Ten tik toks kontingentas

 • geras baras netoli geri ir klijantai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video