Perteklinių vaisių ir daržovių neišmeskite – juos priims „Adomaitynė“

 Perteklinių vaisių ir daržovių neišmeskite – juos priims „Adomaitynė“

„Adomaitynės“ šeimininkė Dovilė Gaubienė „Rinkos aikštei“ sakė, kad jų derlius nukentėjo dėl nedėkingos vasaros ir sausrų, tad sodininkų parama pramogų ir poilsio parkui būtų labai reikšminga./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ruduo – derliaus nuėmimo metas. Vieniems derlius būna prastas, o kitiems atvirkščiai – labai geras. Tačiau ir vieniems, ir kitiems būna taip, kad lieka nekondicinių daržovių arba tiesiog jų būna per daug. Perteklinių vaisių ir daržovių jokiu būdu neišmeskite – juos priims „Adomaitynė“ ir sumaitins ten gyvenantiems žvėreliams.

Derlius nekoks

„Adomaitynės“ šeimininkė Dovilė Gaubienė „Rinkos aikštei“ sakė, kad jų derlius nukentėjo dėl nedėkingos vasaros ir sausrų, tad sodininkų parama pramogų ir poilsio parkui būtų labai reikšminga.

„Adomaitynėje“ propaguojamas poilsis gamtoje tarp laukinių gyvūnų, kuriuos gali ne tik pamatyti, bet ir tarp jų pabūti, paglostyti ir pamaitinti.

„Ruduo – derliaus nuėmimo metas, tad jei turite daržovių, obuolių ar moliūgų perteklių arba jie nėra tokie gražūs valgymui, kitaip tariant – nekondiciniai, ir nenorite jų išmesti, mes mielai priglausime.

Organizatorių nuotr.

O jūs padarysite gerą darbą ir patys galėsite pamaitinti „Adomaitynės“ gyventojus savo lauktuvėmis.

Jeigu neturite galimybės lauktuvių atvežti – galime ir patys pasiimti“, – informavo D. Gaubienė.

Puošia Helovynui

Šiuo metu „Adomaitynė“ jau gyvena artėjančio Helovyno nuotaikomis, tad mielai priglaustų ir sodininkų ar daržininkų užaugintų moliūgų.

„Gal netyčia per daug prisiauginote moliūgų ir galėtumėte padovanoti? Jums tai būtų milijonas karmos taškų nuo mūsų augintinių.

Taip prisidėtumėte prie „Adomaitynės“ papuošimo Helovynui, o po to juos sumaitintume ten globojamiems augintiniams.

Mainai už moliūgą – nemokamas apsilankymas Helovyniškoje „Adomaitynėje“ arba su savo moliūgu galite dalyvauti mūsų konkurse“, – šypsojosi D. Gaubienė.

Šiuo metu „Adomaitynė“ jau gyvena artėjančio Helovyno nuotaikomis, tad mielai priglaustų ir sodininkų ar daržininkų užaugintų moliūgų.

Aut. past.

Unikalus parkas

Priminsime skaitytojams, kad „Adomaitynė“ – tai pramogų ir poilsio parkas nuošalioje vietoje, pamiškėje, šalia tekančio Barškupio upelio, 14 km nuo Kėdainių. 

Šis parkas unikalus tuo, kad jame suderinti mini zoologijos ir botanikos sodai.

Atvykusius lankytojus pasitinka ir ekskursijas lietuvių, rusų ir anglų kalbomis veda patys savininkai. Jie papasakoja apie parką ir kiekvieną jo gyvūną ar paukštį. 

Parkas įkurtas Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Dembnės kaime. Su savininkais galite susisiekti telefonu 8 675 86 066.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video