Paramedikai kepė sausainius Socialinės globos namų gyventojams (FOTOGALERIJA)

 Paramedikai kepė sausainius Socialinės globos namų gyventojams (FOTOGALERIJA)

Apie tai, kad tokią kilnią akciją organizavo medicinos darbuotojai, pranešė ne jie patys, o nuotraukas paviešinusi ir gražia iniciatyva pasidžiaugusi Kėdainių socialinės globos namų administracija./Organizatorių nuotr.

Kėdainiuose viena po kitos seka labai gražios ne tik bendruomeninių organizacijų ar asociacijų, bet ir tam tikrų struktūrų iniciatyvos. Neseniai į Greitosios medicinos pagalbos tarnybą įsilieję Kėdainių greitosios pagalbos paramedikai ir vėl nustebino – kepdami sausainius Socialinės globos namų gyventojams jie parodė šilumą ir gerumą.

Skyrė padėką

Beje, apie tai, kad tokią kilnią akciją organizavo medicinos darbuotojai, pranešė ne jie patys, o nuotraukas paviešinusi ir gražia iniciatyva pasidžiaugusi Kėdainių socialinės globos namų administracija. Šlapaberžėje įvairaus sunkumo negalios žmones globojanti įstaiga skyrė jautrią padėką geradariams.

„Gerbiami greitosios medicinos pagalbos tarnybos Kėdainių skyriaus darbuotojai, norėtume išreikšti nuoširdžią padėką už Jūsų nuostabią iniciatyvą kartu kepant skanius sausainius, už parodytą šilumą ir gerumą.

Ačiū, kad ne tik teikiate medicininę pagalbą, bet ir skiriate laiko bendravimui. Jūsų dėmesys ir rūpestis ne tik gydo kūną, bet ir šildo širdį“, – dėkingumą išreiškė Socialinės globos namų administracija.

Nuotraukose – šilti vaizdai

Beje, užfiksuotose nuotraukose išties labai šilti ir jautrūs vaizdai: globos namų gyventojai kartu su paramedikais kepa sausainius, apžiūri greitosios automobilius, matuojasi kraujospūdį, bendrauja. Visus lydi šypsenos ir gera nuotaika. Bendryste dalinasi visi – skubiosios pagalbos specialistės, vairuotojai-paramedikai, darbus koordinuojanti vyresnioji slaugos specialistė Jolanta Vaišvilienė.

Šlapaberžėje įvairaus sunkumo negalios žmones globojanti įstaiga skyrė jautrią padėką geradariams.

Aut. past.

„Viską darome dėl jų. Ilgos šaltos naktys. Nusivylimas. Pyktis. Vienatvė.

Su savo komanda praleidžiame daugiau laiko nei savo šeimoje, todėl vertinkime kiekvieną sekundę. Namai – ten, kur širdis“, – apie komandinį Kėdainių greitosios paramedikų darbą po apsilankymo Socialinės globos namuose mintimis pasidalijo paramedikė Gerda Pugalskytė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video