Mūsų draugas ‒ robotukas „Photon“

 Mūsų draugas ‒ robotukas „Photon“

Asmeninio archyvo nuotr.

Lina Urbštonavičė, Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių ,,Dobiliuko“ skyriaus vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Visa savaitė Pelėdnagių ,,Dobiliuko“ skyriaus priešmokyklinėje „Katinukų“ grupėje buvo skirta IT taikymui. Vaikai sulaukė įspūdingo draugo robotuko „Photon“ (bendradarbiaujant su VšĮ „Ugdymo meistrai“).

Vaikų draugystė prasidėjo nuo istorijos apie robotuko atsiradimą.

,,Sveiki, mano vardas yra „Photon“. Atvykau į Žemės planetą iš labai tolimos galaktikos… Deja,
pakeliui į Žemę, mano raketa susidūrė su asteroidu. Turėjau nusileisti avariniu būdu, bet tai buvo pavojingas nusileidimas. Blogiausia yra tai, kad nusileidęs aš praradau atmintį ir neatsimenu savo praeities. Bet būčiau labai laimingas, jei galėčiau daugiau sužinoti, kokius žaidimus vaikai žaidžia
Žemėje. Ar padėsite man išmokti naujų dalykų?“

Istorija vaikus įtraukė, sužavėjo. Visi labai norėjo išmokyti robotuką judėti, kad jam ir vėl nenutiktų nelaimė. Susipažinę su robotuko kūno dalimis, mokėsi valdyti su valdymo pultu, vėliau planuoti, programuoti.

Robotukas padėjo vaikams išmokti atskirti kairę nuo dešinės, saugiai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, lavinti dėmesį ir koncentraciją, spręsti problemas kūrybiškai, įgavo programavimo pagrindų. Vykdant savaitės projektą apie planetas, tapo kur kas įdomiau ir smagiau.

Draugauti su „Photon“ robotuku išties smagu, nes tyrinėjome spalvas, informacinius signalus, erdves, emocijas ir gyvūnus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video