Mokėsi atpažinti ir išreikšti emocijas

 Mokėsi atpažinti ir išreikšti emocijas

Organizatorių nuotr.

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes linksmi, tai supykę, vėl nuotaika linksma, bet staiga kažkas nuliūdino ir viena emocija keičia kitą. Emocijos yra labai svarbios mūsų gyvenime, todėl svarbu nuo kuo ankstyvesnio amžiaus kalbėti su vaikais apie kylančias emocijas ir jausmus, padėti juos atpažinti, įvardinti, išreikšti.

Gegužės 8–12 dienomis Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ „Liūtukų“ grupėje vyko projektas „Mano emocijų pasaulis“. Projekto tikslas – padėti mokytis atpažinti ir išreikšti pagrindines keturias emocijas: pyktį, liūdesį, nustebimą ir laimę.

Projekto metu vaikai atliko daugybę įvairiausių kūrybinių ir mokomųjų užduočių: analizavo emocinių veidukų išraiškas, atpažino, įvardino, piešė juos ant balionų, pasigamino sensorinius nusiraminimo žaisliukus-buteliukus, patys išraiškingai vaizdavo patiriamą emociją veidrodyje, atliko eksperimentą „Mano jausmai“. Vykdant projektą vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir įspūdžių.

Laura Krivickaitė, Agnė Garbuzienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video