Mažuosius pakvietė į „Vaikystės šalį“

 Mažuosius pakvietė į „Vaikystės šalį“

Organizatorių nuotr.

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena mokykloje-darželyje „Obelėlė“ paminėta džiugiai ir kartu netradiciškai. Visą dieną skambėjo šventinė muzika, skraidė įvairiaspalviai, kaip mažųjų svajonės, balionai. Vyko spalvingas renginys, kuris kvietė vaikus keliauti į vaikystės šalį ir kartu paminėti artėjantį 60-ies metų darželio jubiliejinį gimtadienį.

Tik vaikams skirtą gražų renginį vedė visiems gerai pažįstami pasakų personažai – fėja, princesė ir ragana. Vaikus ir jų tėvelius, nuo ankstyvo ryto, prie vartelių pasitiko ir sveikino fėja, kartu su mokyklos darželio simboliu – obuoliuku, kuris linkėjo, kad kiekviena vaikų diena būtų nepakartojama ir kupina nerūpestingo vaikystės juoko, ragana vaikams palinkėjo gražių emocijų, princesė – smagių nuotykių ir atradimų.

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,  kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“

( A. Baltrūnas)

Kartu su pasakų personažais, šviečiant saulutei, darželio ugdytiniai, drauge su mokytojomis, keliavo po rytines darželio edukacines erdves, kuriose sportavo, žaidė, gaudė balionus, piešė kreidelėmis, skambant linksmai muzikai mankštinosi mažųjų sportininkų kiemelyje, džiaugėsi vaikyste.

Vidiniame darželio kiemelyje vyko nuotaikinga vaikų ir raganos kova. Prieš raganą vaikai kovojo dainomis, šokiais ir šypsenomis. Raganai nepavyko pasinaudoti net savo magiškais burtais ir darželio vaikai ją nugalėjo savo plačiomis ir nuostabiomis šypsenomis. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Ilma Fedaravičienė, Laura Krivickaitė, Airida Avizovienė, socialinė pedagogė – Lina Mindauliūtė-Žukienė

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video