Liberalai auklėja kitus, bet ne savus

 Liberalai auklėja kitus, bet ne savus

Turėtų būti nauja karta politikoje, tačiau yra kitaip. Vien tai, kad Liberalų sąjūdžio frakcija ir buvęs meras Saulius Grinkevičius nuslėpė nuo visuomenės ir kitų tarybos narių apie kurį laiką vykstančius teisminius p. Sauliaus Sinickio procesus, verta daug diskusijų. Labai daug.

Saulius Sinickis galėjo eiti tarybos nario pareigas, tačiau teikti jį eiti rajono Etikos komisijos pirmininko pareigas, arba eiti jas žinant, kad esi teisiamas už melagingus parodymus – neatitinka jokių politikos normų.

O tai, kad narystė partijoje esant tokiems kaltinimams nesustabdyta, parodo šimtaprocentinę buvusio mero Sauliaus Grinkevičiaus toleranciją tokiems galimiems nusikaltimams. Ir, svarbiausia, tai daro tie, kurie per savo valdomą laikraštuką „Mugė“ auklėja kitus (bet ne savus), kaip reikia elgtis.

Tikiuosi p. Saulius Sinickas ĮRODYS, kad yra tikras politikas ir pats PASITRAUKS iš užimamų Etikos komisijos pirmininko pareigų. Ir visų pareigų rajono taryboje.

Tai nesuderinama su melagingus parodymus davusiu ir gero ne nukentėjusiajai, o savo buvusiems kolegoms (dabar jau buvusiems pareigūnams) norėjusio politiko elgesiu.

Tik priminsiu, kad dėl p. Kęstučio Valiono tie patys liberalai buvo labai suirzę. Kėlė klausimą. Garsiai.

Taip pat suirzusi buvo ir valstietė Karolina Štelmokaitė, kurią, panašu, ne skaidrumas veda į priekį politikoje, o selektyvumas ir priešpriešos su politiniais oponentais skatinimas. Bet tik su jais, o ne su savo draugais.

Bet galbūt viskas buvo kitaip? Nežinau, „Mugė“ juk tyli. Matyt, užsiėmę mano ir kitų liberalų oponentų nuodėmių paieška. Sėkmės!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video