Kur bėga banda, kur nuomonė teka? Amerikoje ir Lietuvoje…

 Kur bėga banda, kur nuomonė teka? Amerikoje ir Lietuvoje…

Jolanta Blažytė.

Jolanta BLAŽYTĖ

„J. Bideno administracija negali žmonėms pasiūlyti nieko, išskyrus pigų piarą, o Pentagonas, vietoje karinių pajėgų stiprinimo, užsiima LGBT propaganda“, – teigia „Fox News“ žurnalistė Laura Ingraham.

Žurnalistė pasakoja: „Rimtumo trūkumas J. Bideno administracijoje šiuo metu išsiplėtė net į Jūrų pėstininkų korpusą. Pamirškite tai, kad turi būti stipri ir sutelkta karinė jėga tiek jūroje, tiek sausumoje. Pentagonas nori, kad jūs žinotumėte: sausumos ir jūrų kareivių pagrindinis prioritetas šiuo metu yra seksualinių mažumų šventė. Netgi kovinės kulkos yra perdažytos į vaivorykštines spalvas. Įsivaizduoju, kaip šių kulkų išsigąs Kinijos komunistų lyderis Xi.

Tačiau Amerikos žmonės nori paprasčiausiai grįžti prie to, ką jie vadina norma. Sakykime, prie 2019 normos: ekonominis augimas, pigi energija ir jokių naujų karų. 

O dabar pas mus – chaosas, pragyvenimo lygio kritimas, nusikalstamumas. Ir visa tai – žmogaus, kurį mass media vadino didžiuoju vienytoju, nuopelnas. 

Net nepagalvojau, kad J. Bideno administracija gali būti tokia nekompetentinga ir savanaudė vienu metu. Bet jiems kažkokiu būdu taip išeina. Jie mykia kažkokias banalybes apie lygybę (rasinę ir genderinę), seksualinį apsisprendimą, naudoja tokias kvailas frazes, kaip „Putino kainų“ šuolis ir pan. Bet visa tai tėra tik dūmų uždanga, nukreipianti dėmesį nuo fakto, kad jie nepaliaujamai kenkia Amerikai.“

Čia apie Ameriką. O Lietuvoje, sakysite, kitaip? 

Ar mūsų Vyriausybė, sekdama savo mylimo (Mr. Next President) J. Bideno pavyzdžiu, nėra užleidusi dūmų uždangos, per kurią nesimato nei ekonominių, nei socialinių Lietuvos problemų? 

Kažkodėl nelabai matome ar nenorime matyti pačių prasčiausių visoje ES ekonominių, demografinių, gyventojų fizinės bei psichologinės sveikatos rodiklių. 

Bet užtat kiek energijos ir „išminties“ atsiranda, kai reikia pasidaužyti fizionomijas dalyvaujant konfliktuose, kuriuos „masinei populiacijai“ „paorganizuoja“ valdžios aptarnaujančiu personalu įsidarbinę influenceriai.

Pagrindiniai konfliktai, kuriuos, tarsi kaulą šunims, miniai numeta influenceriai, yra šie: 

„Ar dalyvavai LGBT eitynėse? Nedalyvavai??? Esi homofobas ir Putinistas.“

„Aš užsikabinai Ukrainos vėliavėlę? Neužsikabinai? Tada eik nx…“

„Ar paaukojai Ukrainos dronui? Nepaaukojai? Esi Kremliaus žiurkė.“

„Piktiniesi verslo žlugdymu? Vadinasi, palaikai Putino propagandą.“

„Pritari E. Macrono, o ne B. Johnsono pozicijai? Esi tūpas dlbjb‘as.“

Tuo tarpu „nedalyvavę“, „nepaaukoję“ ir „neužsikabinę“ trenkia savus argumentus. Ir prasideda tikras kovinis trileris, kurį liaudiškai būtų galima pavadinti „pošlo gavno po trubam“. 

O mūsų tautos tarnai tuomet tyliai rūko kamputyje (gal kanapes, o gal ir ne) ir trina rankomis. 

O kaip gi: juk niekas neklausia: kodėl tokia infliacija, kodėl tokios aukštos energetinių resursų kainos, kodėl toks neefektyvus valstybės lėšų valdymas, kodėl toks didelis perteklinių mirčių skaičius. Nes nėra kam klausti: juk šiuo metu visi yra labai užsiėmę – mat kovoja ir kandžioja vieni kitiems gerkles dėl… vėliavėlių. 

Toks instrumentas, kokį šiuo metu naudoja valdžios atstovai ir juos aptarnaujantys influenceriai, moksliškai taip ir vadinasi „mass formation“. Viena šio instrumento dedamųjų – nukreipti visuomenės dėmesį į nereikšmingus dalykus, tam, kad nematytų reikšmingų. 

Ir pabaigai – prisiminimai iš vaikystės. 

Tuomet, kai užsižiopsojusi nukrisdavau ant asfalto ir nusibrozdindavau kelius, mama tuoj pat puldavo man rodyti kokį nors zuikutį ar voverytę. Tam, greičiau uždaryčiau savo kakarynę. Nors iš tiesų šalia nebūdavo nei zuikučio, nei voverytės… 

Bet mamai kažkaip pavykdavo įtikinti, kad yra taip, o ne kitaip. Ir tada labai greitai pamiršdavau nubrozdintų kelių skausmą ir ieškodavau voverytės. 

Tai buvo tikrų tikriausia dūmų uždanga, su kurios pagalba mama nuo manęs paslėpdavo mano pačios skausmą. 

Bet tada buvau maža ir žiopla. O dabar esu jau suaugusi moteris. Ir su vėliavyčių pagalba nuo manęs paslėpti svarbiausius valstybės skaudulius tiesiog nepavyks. 

Bet gera žinia yra ta, kad kiekvienas galime rinktis: ar palindus po nenuslūgstančių vėliavyčių srautų puikuotis savo reikšmingumu, ar tiesiog ramiai žiūrėti į visus influencerių primetamus cirkus bei pigų „tautos tarnų“ piarą ir matyti, kas iš tiesų vyksta.

19 Komentarai

 • Pijaras,durne- vyksta karas,ar nematai???

  • Apie karą rašliavos žmonėms atsibodo jau.

   • Jeigu ta jų rašliava apie karą būtų bent arčiau tikrovės – pilna melo, feikų ir pagal JAV dudelę

  • asile bl.karas vyksta ukrainoje

  • kur cia karas?

 • Gerai raßo Lavaste, aišku nepigiai ima, Jolka

 • nu ir, ką dabar daryti su tokia jos nuomone ? Tegul sau turi ją. Ar tikrai tokia svarbi ta jos nuomonė, man tai įdomesni jo juodi karoliukai ir suknelės spalvikė 🙂

  • Tokia nuomonė labai reikalinga daugumai žmonių, tik jie nedrįsta jos garsinti.
   Pataikyta tiksliai į dešimtuką!

 • Patiko-pritariu visų 100.Atsibodo tapropoganda į vienus vartus.MALADEC!!!!

  • Šaunuolė!
   Kažkaip lengviau pasidaro po jūsų staipsnių, nes jus rašote apie tai, ką dauguma žmonių galvoja ir kalba savo artimųjų, draugų ir bendradarbių rate.
   Tik kalbėdami tarpusavy mes panaudojame ir stipresnius išsireiškimus šitų parsidavėliškų „liaudies tarnų“ atžvilgiu, kuriems LGBT liga sergančiųjų ir Ukrainos ginklavimo interesai yra svarbesni nei savų žmonių pragyvenimo, sveikatos, bedarbystės ir kt. problemos.

   Rašykite dažniau!

 • Ką konkrečiai poniutė siūlo daryti, kad nekiltų kainos, nebūtų tokia infliacija, kad būtų visiems darbo, kiltų atlyginimai? Kritikuoti visi gūdrūs. Niekas poničkos neverčia kelti vėliavas, aukoti ar eiti į kokius tai paradus. Verčiau tegu savo darbuotuojams , dirbantiems 3 pamainomis, dieną ir naktį ,pakeltų atlyginimus. Tipiška kremlinė propagandonė.

  • Tu džiaukis, kad tavęs neištiko lifosiečių likimas!
   Pasirodo ir tau akis bado parašyta tiesa!
   O tu kieno propagandą varai?
   Kodėl neini streikuoti, kad benzinas jau 2,05 Э, viskas brangsta nesustojamai?
   Paprašyk piderastiškų JAV ir Vakarų bukagalvių nuimti sankcijas ir gausi didesnį atlyginimą.

 • O tai ko tie Kumečiai dirba už tiek?Jei ira dirbančių,tai kam mokėti daugiau?

  • Ukrainiečiai irgi ten dirba jos įmonei.

 • Nu teisybę rašo. Gerai rašo. Ne pagal klišę, kaip dabar įprasta Lietuvoj.

 • Asmeniškai Blažytei jokios sankcijos neįvestos, todėl nėra dėl ko jai verkšlenti. Gudri boba pasinaudojo tuo, jog vyksta karas, kyla kainos( jos kyla visur, ne tik Lietuvoje), infliacija, suirutė, nestabilumas daugelyje sričių. Ir sukurpė savo stiliuje propagandinį straipsnį. Propagandą varo Blažytė, o mes visi komentuojame jos straipsnį. Kiekvienas pagal savo įsitikinimus. Benzinas virš 2 eurų, bet mašinų keliuose anei kiek nesumažėjo, parduotuvėse pilna žmonių su prikrautais vežimėliais, lėktuvai, skrendantys į užsienio kurortus , sausakimši, bankininkai skelbia, kad žmonių sąskaitose guli milijardai(!) eurų, sukauptų per 2 pandemijos metus… Žinoma yra kam blogai ir labai blogai, bet visais laikais taip buvo- visiems skirtingai. O Blažytės neglumina, kad jos darbuotojus , jos pačios gerbėjai vadina kumečiais? Linkiu visiems netapti Blažytės kumečiais, dirbti ir uždirbti tiek, kad niekas negalėtų pavadinti vergais, kumečiais, baudžiauninkais…

  • Tai tada nereikia verkti, kad moka mažai, jeigu …………..
   … parduotuvėse pilna žmonių su prikrautais vežimėliais, lėktuvai, skrendantys į užsienio kurortus , sausakimši, bankininkai skelbia, kad žmonių sąskaitose guli milijardai(!) eurų, sukauptų per 2 pandemijos metus ……………..

   Reiškia, pakankamai mokama!!!

 • Labai teisinga nuomonė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video