Ketvirtadienį sunkiasvoris ir vėl kliudė Tilto gatvės tilto gabaritinius vartus

 Ketvirtadienį sunkiasvoris ir vėl kliudė Tilto gatvės tilto gabaritinius vartus

Krovininis automobilis ir vėl kliudė Tilto gatvės tilto gabaritinius vartus ir nuvažiavo. Operatyviai remontuojant konstrukciją trumpam buvo sustabdytas eismas tiltu. Kelininkai čia sugrįžo ir penktadienį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienį priešpiet dėl neapdairaus vairuotojo kaltės kelininkams teko keisti savo darbų planus. Kliudęs Tilto gatvės tilto gabaritinius vartus krovininis automobilis nuvažiavo. Operatyviai remontuojant konstrukciją trumpam buvo sustabdytas eismas tiltu. Vis dėlto penktadienio rytą kelininkai pranešė, kad tiltas laikinai uždaromas, mat bus tvarkomi gabaritiniai vartai, kad šie ir savo funkciją atliktų, ir vėl atrodytų estetiškai.

Pranešė pilietiškas žmogus

Prieš 12 valandą bendrovės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos administracija gavo pranešimą, kad Kėdainių mieste, ant Tilto gatvės tilto pavojingai kabo gabaritinių vartų konstrukcija – viršutinė dalis. Į įvykio vietą atskubėję kelininkai rado žemyn nusileidusį ir pakibusį gabaritinių vartų aukščio ribojimo skersinį.

Jį galimai kliudęs automobilis nuvažiavo. Gali būti, kad vairuotojas net nepastebėjo, jog kliudė vartų dalį.

Laikinosios tilto konstrukcijos apgadinamos nuolat. Jau ir abiejų rankų pirštų nepakaktų suskaičiuoti, kiek incidentų įvyko ant tilto.

Aut. past.

Operatyviai sutvarkė

Kėdainių kelių tarnybos darbininkai užtikrino saugų eismą bei operatyviai sprendė problemą, kad eismas kuo greičiau būtų atnaujintas. Ketvirtadienį vartai operatyviai sutvarkyti ir eismas tiltu vėl buvo paleistas.

Vis tik šį kartą vartus prireikė dar paremontuoti, dar teks pakabinti specialią lentelę. Tad kelininkai prie tilto sugrįžo penktadienio rytą. Čia eismas šiuo metu uždarytas.

Prašo atidumo

Laikinosios tilto konstrukcijos apgadinamos nuolat. Jau ir abiejų rankų pirštų nepakaktų suskaičiuoti, kiek incidentų čia įvyko.

Ne per seniausiai taip pat buvo numušta automobilio aukščio ribojimo lentelė. Ją kelininkai tiesiog vėl užkabino į vietą, jokia žala nebuvo padaryta.

Kelininkai primena, kad tiltu leidžiama važiuoti transportui, kurio bendroji masė yra iki 5,5 tonų.

Transporto priemonių aukštis neturi viršyti 3,2 metro.

Kad ant tilto negalėtų užvažiuoti sunkiasvoriai automobiliai, įrengti gabaritiniai vartai. Be to, įrengtos ir kitos techninės bei inžinerinės priemonės.

1 Komentaras

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video