SVARBU! Laikinai uždaromas Tilto g. tiltas

 SVARBU! Laikinai uždaromas Tilto g. tiltas

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Šiandieną, balandžio 12 d. nuo 9 val. ryto iki maždaug 14 val. popiet bus uždarytas Tilto g. tiltas. Juo eismas bus draudžiamas. Rinkitės kitus kelius, kuriais įvažiuosite ir išvažiuosite iš Kėdainių centro.

Tiltas bus uždarytas, mat bus tvarkomi gabaritiniai vartai. Tilto gabaritiniai vartai iki šiol jau buvo apgadinti keletą kartų, kai pro juos bandė pravažiuoti leistinus gabaritus viršijantys automobiliai.

Gabaritiniai vartai ne tik apgadinti mechaniškai, bet ir praradę estetinį vaizdą, todėl kelininkai šiandieną vartus tvarkys taip, kad šie ir savo funkciją atliktų, ir vėl atrodytų estetiškai.

14 Komentarai

 • […] trumpam buvo sustabdytas eismas tiltu. Vis dėlto penktadienio rytą kelininkai pranešė, kad tiltas laikinai uždaromas, mat bus tvarkomi gabaritiniai vartai, kad šie ir savo funkciją atliktų, ir vėl atrodytų […]

 • G. Nausėda Trijų jūrų iniciatyvos susitikime: turime ne tik atkurti Ukrainos ekonomiką, bet ir padaryti ją geresne ir stipresne nei anksčiau.

  nausėda, pamiršęs rinkimus, dirba kitai valstybei.
  Jo kalbose nėra nė žodelio, kaip su planais padaryti Lietuvos ekonomiką stipresnę.
  Ji jau vos alsuoja.

  • Labai teisingas pirmasis komentaras! Šaunu, kad žmonės kovoja už savo valstybės išlikimą. Žinoma, labai gaila Ukrainos tautos, bet kiek dar galime, padėkime jiems apginti savo valstybę, nes tai mūsų pareiga.

   • Gaila televizijos edukuotų kurie tiki tai ką jiems perša ir nemato kas realiai vyksta pasaulyje ir tuo pačiu Ukrainoje!

  • kaip tas Jono Marcinkevičiaus Benjaminas Kordušas tik fanaberijas savo temoka rodyti ir pūstis kaip lenkų šlėkta tuščiagarbišku ponėku pasidaręs.Lietuva pas jį kažin ar bent antrame plane figūruoja… Svetimų vėliavų bučiavimas ir Lietuvos biudžeto drabstymas dabartinėje jo darbotvarkėje.

 • Labai teisingas pirmasis komentaras! Šaunu, kad žmonės kovoja už savo valstybės išlikimą. Žinoma, labai gaila Ukrainos tautos, bet kiek dar galime, padėkime jiems apginti savo valstybę, nes tai mūsų pareiga.

 • Tiltas buvo uždarytas valandai. Viskas. Atidarytas tas tiltas. Lentelę naują pakabino ir tiek.

 • Tiltas nebuvo uždarytas, eismas tiltu vyko nuolat ir dabar vyksta

 • […] Šiandieną buvo tvarkomi jau dešimtą kartą suniokoti remontuojamo Tilto g. tilto gabaritiniai vartai. Nuo devintos ryto pradėję darbus kelininkai planavo tiltą visai uždaryti, tačiau Kelių direkcija to padaryti neleido – eismas tiltu buvo leidžiamas, nors ir su apribojimais. […]

 • kaip man teko susidurt su panašiais vartais ruskyne.Iš Džankojaus tokiu mažu keltu persikėliau per Kerčės sąsiaurį(kur dabar putėno tiltas) ir važiavau jau Krasnodaro žeme.Privažiuoju Kubanės upę,o ten iš vamzdžių suvirinti vartai,pro kuriuos ane kaip nepravažiuosi.Nepakelsi kaip Kėdainiuose lentelės .Kliūva kabina.Neatsimenu kiek važiavau atbulas iki gavau apsisukti.Jokių perspėjimų ir ženklų.Kokias dvi savaites sprando pasukt negalėjau…

 • Kas gali paaiskinti,kaip aukscio ribojimas veikia tilto apkrovima?

  • kad aukštesnio ūgio platformos dar ir svorį didesnį veža.O čia net du ženklai stovi-viens aukščiui,kits svoriui.Ir abiejų nepaisoma.Tad kaip vienas komentatorius išsireiškia,trūksta tik kameros,kuri fiksuotų pažeidėją ir rinktų baudas.Beje,visos kitos Kėdainiuose tą ir daro,tad tik belieka stebėtis valdžios neapdairomumu praleist progą uždirbt bent pastoviam vartų remontui.Garantuotai čia svetimų nebaudžiami darbeliai,kai savi skalpuojami be gailesčio.

   • sukištų nereikalingai nūnai stypsantiems šviesoforams.

   • Kad aukstesnis,nereiskia,kad sunkesnis.Yra iki3,5 tonos,bet aukstis 3,5m. ir daugiau.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video