Tilto g. tilto vartai suremontuoti

 Tilto g. tilto vartai  suremontuoti

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Šiandieną buvo tvarkomi jau dešimtą kartą suniokoti remontuojamo Tilto g. tilto gabaritiniai vartai. Nuo devintos ryto pradėję darbus kelininkai planavo tiltą visai uždaryti, tačiau Kelių direkcija to padaryti neleido – eismas tiltu buvo leidžiamas, nors ir su apribojimais.

Popiet apie 13 val. tilto gabaritiniai vartai jau buvo suremontuoti. Kaip sakė kelininkai, vartai jau remontuojami, ko gero, dešimtą kartą, mat sunkiasvorių automobilių vairuotojai itin dažnai nepaiso kelio ženklų ir braunasi važiuoti pro tiltą net tada, kai to daryti jiems negalima.

Taip nutiko ir vakar popietę – po minėto incidento vartus ir teko tvarkyti iš pagrindų.

6 Komentarai

  • Policijantai bejėgiai ką nors padaryti pastatytų ženklų pažeidėjams. Tik kokį nabagą gatvėj prispaust pavijus jiems sekasi,o su tilto vartų laužytojais jie neįgalūs.O čia va net rašytinis įrodymas,kad bene dešimt kartų jų panosėje kenkėjai veikė.

    • Juokiasi is bulbu, bet tuoj busu ir pas mus, ten nugarmejo su zilu ant gelezinkelio begiu, cia nugarmes i Nevezio upe.

  • tikrai , kazkoks policijos bejegiskumas , na bent elementaria wi fi kamera nebrangia irengus , viskas butu jau atsipirke desimteriopai.., bet ne..

    • Bene 10 kart pravažiavo transportas, kurio svoris viršija leistina apkrovima, darbininkai ištiesina sulankstytus gabaritų ribotuvus ir iškart vel leidžia eisma…. Mano galva, reiktu , kad specialistai iš naujo patikrintų tilto bukle , nelaime butu tikrai skaudi , o gal net tragiška !

  • Pradėkit kada nors tą tiltą remontuot kapitališkai, jau daugiau kaip metai, kaip sugriuvo….

  • Tiltas uždarytas nebuvo šiandien visiškai nei minutei. Eismas vyko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video