Vėl teko tvarkyti tilto per Nevėžį gabaritinius vartus

 Vėl teko tvarkyti tilto per Nevėžį gabaritinius vartus

Policijos pareigūnai užtikrino saugų eismą bei apie situaciją nedelsiant informavo bendrovės ,,Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos atsakingus asmenis. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienio popietę dėl neapdairaus vairuotojo ant kojų buvo sukelti policijos pareigūnai bei „Kelių priežiūros“ darbuotojai. Automobilis kliudė Tilto gatvės tilto gabaritinius vartus, tačiau materialinių nuostolių nepridarė – trumpam tebuvo sustabdytas eismas tiltu.

Pranešė pilietiškas žmogus

Prieš 15 valandą Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad ant Tilto gatvės tilto Kėdainiuose pavojingai kabo gabaritinių vartų konstrukcija. 

Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai rado pakibusią vartų aukščio ribojimo lentelę.

Lentelė buvo atsikabinusi nuo grandinės, galimai ją kliudęs automobilis nuvažiavo, nes vairuotojas net nepastebėjo, kad ją kabino.

Sustabdė eismą ir operatyviai sutvarkė

Policijos pareigūnai užtikrino saugų eismą bei apie situaciją nedelsiant informavo bendrovės ,,Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos atsakingus asmenis. 

Ingos Valiukevičienės nuotr.

Atskubėję kelininkai pastatė kopėčias, užlipo ir saugiai užkabino lentelę. Eismas tiltu netrukus buvo atnaujintas.

Kelininkai patikino, kad jokia materialinė žala nepadaryta – galimai kiek aukštesnis automobilis tiesiog kliudė lentelę, tačiau nelietė ir neapgadino pagrindinių gabaritinių vartų konstrukcijų.

Kelininkai patikino, kad jokia materialinė žala nepadaryta – galimai kiek aukštesnis automobilis tiesiog kliudė lentelę, tačiau nelietė ir neapgadino pagrindinių gabaritinių vartų konstrukcijų.

Aut. past.

Prašo vairuotojų atidumo

Laikinosios tilto konstrukcijos apgadinamos nuolat.

Kelininkai primena, kad tiltu leidžiama važiuoti transportui, kurio bendroji masė yra iki 5,5 tonų. Transporto priemonių aukštis neturi viršyti 3,2 metro.

Kad ant tilto negalėtų užvažiuoti sunkiasvoriai automobiliai, įrengti gabaritiniai vartai. Be to, įrengtos ir kitos techninės bei inžinerinės priemonės.

8 Komentarai

 • tas kabaliuojančias lentas ir nereiks lakstyt su kopėčiomis.

 • Nu ką,ar nesakiau ,kad rusai puola?

  • Čiūlpti reik leqnsbiergui pompą ir nepuls ruskis

  • Gal jau laikas atsibusti ir pradėti vairuotojus geromis sumomis bausti už tokį dalyką sunkiasvorė mašina laužo o baudas gauna kelis eurus ta bauda keli eurai, jūs vairuotojus dar labiau skatinate laužyti unstrukcijas ir gadinti tiltą uždėtumėte tukstantines baudas atšoktų fantazija laužyti tiltą ir viską gadinti ir priversti iš savo kišenes apmokėti tarnyboms už sugaištą laiką tvarkydami gal kai tokie dalykai būtų gal tada nebenorėtu viską laužyti.

 • Kas gali paaiskint,kaip aukscio ribojimas veikia tilto apkrovima?

  • Aukstesnes masinos daugiau sveria jeigu nezinojai

 • […] tilto konstrukcijos apgadinamos jau ne pirmą ir ne antrą kartą. Prieš porą savaičių ant jų buvo numušta automobilių aukščio ribojimo lentelė. Ją kelininkai tiesiog vėl užkabino į vietą, jokia žala nebuvo […]

 • […] tilto konstrukcijos apgadinamos nuolat. Jau ir abiejų rankų pirštų nepakaktų suskaičiuoti, kiek incidentų čia […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video