Danguolę Chochlovienę antrą kartą per mokslo metus aplankė sėkmė

 Danguolę Chochlovienę antrą kartą per mokslo metus aplankė sėkmė

„Klasių kovas“ šiemet laimėjo Šviesiosios gimnazijos 4D klasė. Jai įteikti prizai – 25 monitoriai DELL“27.

,,Klasių kovų“ prizai svarbesni, nes tai komandinis Šviesiosios gimnazijos laimėjimas

Jorūnė LIUTKIENĖ

Dar rudenį laimėjusi Šauniausios Lietuvoje mokytojos titulą, šį kartą pedagogė Danguolė Chochlovienė džiaugiasi komandiniu laimėjimu. Jos auklėtiniai Šviesiosios gimnazijos 4D klasė – „Klasių kovų“ varžybų nugalėtojai.

Nors laimėtojų paskelbimas vyko dar pernai, gruodžio 17 dieną, tiesioginėje „Delfi“ ryto laidoje, bet prizai – 25 kompiuteriniai monitoriai DELL`27 – įteikti moksleiviams ką tik, ir tai buvo puikios pergalės diena Šviesiojoje gimnazijoje.

Kaip ne kartą įrodė pedagogė Danguolė Chochlovienė, užsispyrimo pakanka jai pačiai, bet šį kartą kantrybė ir užsispyrimas padėjo ir jos auklėtiniams. D. Chochlovienė džiaugiasi, kad auklėtiniai mokėjo susitelkti ir siekė tikslo.

„Aš atkakliai darau tai, ką esu užsibrėžusi, tada stengiuosi tuo uždegti ir kitus, o sėkmės prireikia visada, nes ji kartais aplanko, o kartais praeina pro šalį. Šį kartą ji buvo su mumis“, − komandiniu laimėjimu džiaugiasi D. Chochlovienė.

Šios mokytojos vadovaujama 4D klasė internetinio portalo „Delfi“ konkurse „Klasių kovos“ dalyvavo jau ketvirtus metus. Iki šiol nesisekė, bet šiemet jaunimą, surinkusį net 32 439 balsų,  aplankė sėkmė.  

„Sunkiausia išlaikyti motyvaciją viso konkurso metu. Atsikvėpti negali nė dienos. Su savo mokiniais kasdien einu ir džiaugsmų, ir atradimų keliu“.

D. Chochlovienė

Nors konkurso sąlygos lyg ir paprastos, bet visur tenka paplušėti. Į finalą pateko tik penkios daugiausia balsų surinkusios klasės.

„Nepasiduokite ir nenuleiskite rankų“, − mokiniams metodiškai sakydavo auklėtoja.

Dar penkias klases į finalą atrinko komisija.

Nugalėtojai buvo renkami burtų keliu tiesioginės transliacijos portalo „Delfi“ ryto laidos metu. Prizai atiteko tik trims. Pirmiausia apie laimėjimą klasė pranešė mokyklos direktorei Violetai Liutkienei, palaikančiai įvairias mokytojų ir jaunimo iniciatyvas.

„Smagu džiaugtis kartu“, − paprastai sako geografijos ir aerobikos mokytoja, Šviesiosios gimnazijos neformalus švietimo organizatorė ir veikli moteris D. Chochlovienė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video