Įspūdinga atostogų pabaiga – jaunimo projekto susitikimas

 Įspūdinga atostogų pabaiga – jaunimo projekto susitikimas

Organizatorių nuotr.

Savina Katerina Brigytė ir Armandas Mockus, projekto dalyviai

Kėdainių profesinio rengimo centras penktadienį atidarė duris ir šiltai sutiko svečius iš Rumunijos ir Moldovos, kurie atvyko į Lietuvą dalyvauti programos ,,Erasmus+“ jaunimo mainų projekte „Pagrindas: kas iš tikrųjų čia vyksta?“.

Projekto tikslas – neformaliuoju ugdymu prisidėti prie jaunimo žiniasklaidos raštingumo gebėjimų ugdymo, skatinti jaunimo tarpusavio kultūrinį dialogą, saviraišką, pažinimą ir toleranciją.

Įvairių projekto veiklų metu jaunuoliai susipažino ne tik su Lietuvos kultūra, kalba, istorija, bet ir su Kėdainių istorija bei aplinka, dalyvavo komandų rungtynėse ,,Pažink Kėdainius“.

Šeštadienį visi projekto dalyviai vyko į Krekenavos regioninį parką ir turėjo galimybę susipažinti su šia vietove, taip pat paruošti vaizdo įrašą apie Krekenavos regioninį parką.

Sekmadienį važiuodami į Anykščius geriau pažino vieni kitus, kadangi kelionės metu nesinaudojo išmaniaisiais telefonais. Anykščiuose dalyviai aplankė Puntuką, Lajų taką ir labirintų parką.

Likusiomis dienomis jaunuoliai dalyvaus diskusijose su Kėdainių jaunimo bendruomenės atstovais, pristatys sukurtus vaizdo įrašus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video