Gatvėje atsivėrė įgriuva (PAPILDYTA)

 Gatvėje atsivėrė įgriuva (PAPILDYTA)

Įgriuva gatvės pakraštyje šalia šaligatvio pastebėta penktadienio vakarą. Ją aptiko čia pat, vienoje krautuvėlėje, darbą baigusi moteris. Ji nepraėjo pro šalį, o pasielgė labai pilietiškai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ties Kėdainių miesto J. Basanavičiaus g. 59-uoju pastatu pastebėta gatvėje atsivėrusi nemenka įgriuva. Ją aptikusi budri kėdainietė pranešė savivaldybei. Keista, bet savaitgalį aptverti ar kitaip pažymėti pavojingos įgriuvos niekas neskubėjo. Visgi artimiausiu metu bus aiškinamasi įgriuvos atsiradimo priežastis, o vėliau, ko gero, laukia gatvės ar net šaligatvio dalies remontas.

Įgriuva – nemenka

Įgriuva gatvės pakraštyje prie šaligatvio pastebėta penktadienio vakarą. Ją pamatė čia pat, vienoje krautuvėlėje, darbą baigusi moteris. Ji nepraėjo pro šalį, o pasielgė labai pilietiškai – susisiekė su Kėdainių rajono savivaldybe ir pranešė apie incidentą.

„Gavau padėką iš savivaldybės, kad informavau apie incidentą. Man pažadėjo, kad artimiausiu metu problema bus sprendžiama“, – į įvykio vietą šeštadienį atvykus žurnalistui patikino minėta  pilietiška moteris.

Turėtų vertinti

Ko gero, kadangi buvo savaitgalis, įgriuva nebuvo nei pažymėta, nei aptverta, nors ji kėlė realų pavojų.

Buvo matyti, jog netoli šulinio yra išplautas nemenkas žvyro ir žemių sluoksnis, susiformavusi  didelė tuščia ertmė, įkritusi dalis asfaltbetonio, aplink asfaltas įlinkęs.

Tuščia ertmė matyti ne tik po gatvės asfalto dangos sluoksniu, bet ir po pėsčiųjų tako dalimi.

Įgriuvą reikėtų aptverti STOP juosta, pastatyti kelio ženklą, kad ji būtų matoma vairuotojams, nes ji kelia realų pavojų tiek automobiliams, tiek pėstiesiems.

Aut. past.

Imsis tvarkyti

Savivaldybės ir miesto seniūnijos specialistai turėtų išsiaiškinti, kam priklauso šulinys. Jei tai nuotekų šulinys, tuomet informacija turėtų būti perduota (jei dar neperduota) bendrovei „Kėdainių vandenys“.

Įgriuvą reikėtų aptverti STOP juosta, pastatyti kelio ženklą, kad ji būtų matoma vairuotojams, nes ji kelia realų pavojų tiek automobiliams, tiek pėstiesiems.

Tokios įgriuvos nėra kažkokia retenybė, jos atsiranda dėl paprastos priežasties – atsiradus vandens nutekėjimui arba su laiku dėl nedidelės avarijos, dėl įtrūkimo, vamzdžio sugniuždymo ar kitų priežasčių išplaunamas gruntas, po žeme susiformuoja ertmės ir paskui nuo savo svorio įdumba asfaltas, šaligatvio grindinys ir kt. Įgriuvų būta ir kitose miesto gatvėse.

Tokios įgriuvos visuomet kelia pavojų žmonėms ir automobiliams.

PAPILDYTA

Pirmadienio rytą įgriuva aptverta. Į vietą atvežtos statybinės medžiagos, konstrukcijos. Bus vykdomi remonto darbai.

3 Komentarai

  • Išeiginės visi ilsisi.

  • Gerai, kad bent papildyta, o tai galvočiau, kad niekas nedirba. Šaunuolė savivaldybė, bent jie dirba ir rūpinasi mumis.

    • ar patikrino ertmę? Gal kas spėjo ir savo uošvienę ten įkurdinti?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video