Respublikos, Janušavos ir Skroblų gatvių sankryžoje formuojasi įgriuva

 Respublikos, Janušavos ir Skroblų gatvių sankryžoje formuojasi įgriuva

Į įvykio vietą atvykę specialistai rado pavojingai įlinkusį asfalto sluoksnį, o kad būtų išvengta nelaimės – įsmukusią asfalto vietą pažymėjo ženklais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto gyventojai penktadienio rytą pranešė apie miesto Respublikos, Janušavos ir Skroblų gatvių sankryžoje besiformuojančią įgriuvą. Į įvykio vietą atvykę specialistai rado pavojingai įlinkusį asfalto sluoksnį, o kad būtų išvengta nelaimės, įsmukusią asfalto vietą pažymėjo ženklais. Beje, paaiškėjo, kad asfaltas įlinko ir įgriuva susiformavo dėl prieš parą netoli šios vietos įvykusios vandentiekio avarijos.

Skambino pavojaus varpais

Vairuotojai ryte pastebėjo nemenką įdubą asfalte. Įduba buvo išties pavojinga automobiliams, be to, nebuvo aišku, kada asfaltas gali neatlaikyti automobilio svorio, lūžti ir sukristi.

Žmonės ėmė skambinti ir seniūnijai, ir bendrovei „Kėdainių vandenys“.

Specialistai nedelsiant sureagavo – sankryžos viduryje susiformavusi įduba buvo pažymėta specialiais ženklais.

Įduba yra maždaug metro skersmens. Automobilių judėjimo minėta gatve buvo nuspręsta nedrausti.

Įvyko vandentiekio avarija

Miesto gyventojai pranešė apie miesto Respublikos, Janušavos ir Skroblų gatvių sankryžoje besiformuojančią įgriuvą./ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Netrukus paaiškėjo, kodėl atsirado įduba. Ketvirtadienį nuo pat ryto iki pietų netoliese darbavosi „Kėdainių vandenų“ darbuotojai. Čia buvo įvykusi vandentiekio avarija.

Kad pasiektų avarijos vietą po žeme, jie netgi pjaustė asfaltą, kasė gruntą.

Viskas buvo operatyviai sutvarkyta, tačiau, matyt, avarijos metu buvo paplautas gruntas po gatve ir dėl to atsirado įduba.

Tiek dėl avarijos šalinimo darbų supjaustytas asfaltas, tiek įdubos vieta bus sutvarkyta, gatvės danga atstatyta, kokia buvo iki avarijos.

Tiek dėl avarijos šalinimo darbų supjaustytas asfaltas, tiek įdubos vieta bus sutvarkyta, gatvės danga atstatyta, kokia buvo iki avarijos.

Aut. past.

Kada įgriuvos atsiranda?

Specialistai aiškina, kad įgriuvos atsiranda dėl paprastos priežasties – atsiradus vandens nutekėjimui arba su laiku dėl nedidelės avarijos, dėl įtrūkimo, vamzdžio sugniuždymo ar kitų priežasčių išplaunamas gruntas, po žeme susiformuoja ertmės ir paskui nuo savo svorio įdumba asfaltas, šaligatvio grindinys ir kt.

Tokios įgriuvos visuomet kelia pavojų žmonėms ir automobiliams.

3 Komentarai

  • Geologiškai tariant,formuojasi grabenas.Įkris mašina ir Vandenys susimokės už ją.Dar savaitės nėra tam grabenui,o jie jau trimituoja…Antai Pasvalys su Biržais nesukdami galvos toliau stato gerovės valstybės rūmą ir pofig tos įgriuvos…

  • Kedainiai viena didele igiuva, apgailetinos bukles keliai ir ju prieziura. Ukininku laukai daug kartu tvarkingesni, o greitai garsesim ne tik griuvenomis vietoje keliu/tiltu, bet ir visos Kauno apskrities smaaarve nuo naujo savartyno. Nors kai pagalvoji, gal ir neveltui pratino mus prie neisvengiamos ateities, nes iki dabar griuvenu bei smarves per akis su pertekliumi, o savartynams nei keliu, nei zmoniu gi nereikia.

  • […] Tokios įgriuvos nėra kažkokia retenybė, jos atsiranda dėl paprastos priežasties – atsiradus vandens nutekėjimui arba su laiku dėl nedidelės avarijos, dėl įtrūkimo, vamzdžio sugniuždymo ar kitų priežasčių išplaunamas gruntas, po žeme susiformuoja ertmės ir paskui nuo savo svorio įdumba asfaltas, šaligatvio grindinys ir kt. Įgriuvų būta ir kitose miesto gatvėse. […]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video