Dalyvavo tarptautiniame seminare

 Dalyvavo tarptautiniame seminare

Asmeninio archyvo nuotr.

Gegužės 22–24 d. Vilniuje mokytojos Rasa Simonavičienė (Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“) ir Dovilė Baltrušė (Kėdainių lopšelis-darželis „Vyturėlis“) dalyvavo tarptautiniame „eTwinning“ seminare „Įtraukusis ankstyvasis ugdymas“ („Inclusive Early Childhood Education and Care“).

Iš viso dalyvavo 56 dalyviai iš 17 Europos šalių: Lietuvos, Latvijos, Ispanijos, Portugalijos, Šiaurės Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Slovėnijos, Rumunijos, Graikijos, Danijos, Belgijos, Slovakijos, Moldovos, Maltos, Vokietijos, Suomijos ir Austrijos. Dalyviams iš Lietuvos buvo skirtos 7 vietos.

Dalyvavimas seminare padėjo įgyti daugiau žinių apie ankstyvąjį įtraukųjį ugdymą, kaip vykdyti projektus su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais, užmegzti naujus kontaktus tarptautinėje bendruomenėje, pasisemta žinių apie „eTwinning“ projektų įgyvendinimą.

Profesionalių lektorių komandos (dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė, Lukas Benevičius – Ugdymo meistrai, „eTwinning“ ambasadorės Staselė Riškienė, Laura Bajoriūnė, Jolita Morkūnaitė ir kt.) pranešimai buvo prasmingi, įdomūs, turiningi ir įdomiai pristatyti.

Seminaro metu vyko „eTwinning“ projektų kūrimai ir registravimai ESEP. Kūrybingos komandos dėka startavo projektas „Žaiskime meninius žaidimus“ („Let’s play art games“), kuriotikslas – dalintis meniniais žaidimais ir bendradarbiauti žaidžiant.

Rudenį planuojame su partnere Iulia Bivol (Moldova) sukurti lankstų, įdomų, patrauklų, ugdantį kūrybiškumą bei orientuotą į vaiką projektą „Gyvūnai šalia mūsų“ („Animals close to us“).

Projekto metu lavinsim komunikavimo gebėjimus, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius – užduočių integravimas į ugdymo turinį bus motyvuojantis, nuoseklus, skatinantis ugdytinių smalsumą, susidomėjimą, pasitikėjimą savimi.

Į projektinę veiklą kviesime įsitraukti visą įstaigos bendruomenę – aktyvus visų dalyvavimas „eTwinning“ projektinėje veikloje padės mums tapti stipria, iššūkių nebijančia bei naujovėms atvira komanda, gebančia bendrauti, bendradarbiauti, kūrybingai išbandyti įvairius IKT įrankius.

Seminarą organizavo Švietimo mainų paramos fondas – Lietuvos nacionalinė „eTwinning“ paramos organizacija.

Mokytoja Rasa Simonavičienė (Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“), Mokytoja Dovilė Baltrušė (Kėdainių lopšelis-darželis „Vyturėlis“)  

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video