Būk saugus, būk atsargus, šito mokyk ir draugus

 Būk saugus, būk atsargus, šito mokyk ir draugus

Tėveliai susitikimo metu papasakojo, kaip saugiai elgtis vandenyje, gelbėjimo būdus, kaip saugiai ir tinkamai elgtis poilsiavietėse prie vandens, miškuose, stovyklose, kad nepadaryti žalos gamtai, nesusižaloti patiems. /Organizatorių nuotr.

Atkeliavusi šilta ir visų laukta vasarėlė mums tėveliams, mokytojams dažniausiai atneša ne tik džiaugsmą, bet ir didelį nerimą. Ar mūsų vaikai žino, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, pasilikę vieni namuose, poilsiaudami gamtoje, žaisdami žaidimų aikštelėse? Manau, kad tokių žinių niekada nebūna per daug.

Šiuo metu mokantis kiek kitaip, mums netapo kliūtis pasikviesti į pagalbą klasės mokinių tėvelius – ugniagesius gelbėtojus. Šią visiems svarbią bei atsakingą profesiją pasirinkę tėčiai, mus trumpam nukėlė į situacijas, kurių galbūt ir nebūtų nutikę, jei viskas būtų apmąstyta, mūsų žinių bagažas būtų pilnesnis.

Tėveliai susitikimo metu papasakojo, kaip saugiai elgtis vandenyje, gelbėjimo būdus, kaip saugiai ir tinkamai elgtis poilsiavietėse prie vandens, miškuose, stovyklose, kad nepadaryti žalos gamtai, nesusižaloti patiems.

Vaikai prisiminė kelių eismo taisyklių reikalavimus dviratininkams, pėstiesiems, keleiviams. Klausimų lavina mūsų svečių nenugąsdino. Vaikams viskas buvo įdomu.

Esu be galo dėkinga savo pačiai šauniausiai  Lietuvos sporto universiteto ,,Aušros“ progimnazijos 4C klasės bendruomenei, kuri visuomet buvo yra ir bus kelrodė žvaigždė į mokinių pažinimo pasaulį.

Būkime  saugūs, saugokime save ir kitus, įvykus nelaimingam atsitikimui žinokime pirminius būtinus atlikti veiksmus, kad galėtume padėti tiek sau, tiek šalia esančiajam.

Rita Kerzienė, visų tėvelių vardu – LSU „Aušros“ progimnazijos pradinių klasių vyresnioji mokytoja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video