Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, trečiadieniui

 Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, trečiadieniui

BNS Tomo Urbelionio nuotr.

AVINAS. Iš artimos aplinkos žmonių, draugų sužinotos naujienos, patarimai padės jums kai ką pataisyti ar pagerinti namuose, ypač jei kiltų problemų. Galimas reikšmingas susitarimas.

JAUTIS. Šiandien teks iš peties padirbėti. Rūpesčių gali sukelti kažkokių avantiūrų pasekmės. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, pasiskolintais daiktais.

DVYNIAI. Srityse, susijusiose su mokslu, užsieniu, turizmu, gali kilti problemų. Gali pritrūkti laiko ruošiantis egzaminui, pristatymui. Arba tam teks išeikvoti labai daug jėgų. Venkite plagiato. Saugokite reputaciją.

VĖŽYS. Šiandien būsite priversti tvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, mokėti mokesčius, baudas, netesybas arba aiškintis dėl jų, reikalauti grąžinti permokas, sumokėti kompensaciją ar kt.

LIŪTAS. Jūsų oponentai atrodys nepalenkiami, o jų arba jūsų poelgiai gali atnešti ne tokias pasekmes, kokių tikitės. Venkite veiksmų, dėl kurių būtų pažeistas įstatymas. Pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduoti įtartinam spaudimui.      

MERGELĖ. Šiandien jūsų dėmesio pareikalaus didesni krūviai ar higienos reikalai darbe. Arba parūps neišspręstos ūkinės problemos savame ūkyje ir dėl to gresianti žala ar pan. Saugokite savo ir kitų sveikatą, tinkamai elkitės su gyvūnais.

SVARSTYKLĖS. Gali tekti prisiimti atsakomybę už kitų asmenų netinkamą elgesį ar padarytą žalą. Labiau prižiūrėkite savo vaikus ir augintinius. Venkite avantiūrų.

SKORPIONAS. Bus nelengva suderinti buitines ir darbines pareigas taip, kad liktumėte savimi patenkinti bei kitų nenuvylę. Diplomatiškai elkitės su aplinkiniais, pareigūnais. Apdrauskite savo nuosavybę. Tausokite savo ir kitų nervus.

ŠAULYS. Nestigs kontaktų, sulauksite jaudinamų žinių. Nesureikšminkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų reikia pagalbos bei atjautos.

OŽIARAGIS. Dėsite pastangų, kad daugiau užsidirbtumėte, rastumėte geresnį darbą, įtakingą rėmėją arba apsaugotumėte tai, ką turite. Regis, teks koreguoti savo norus bei planus.

VANDENIS. Iš ryto galite kažko griebtis, nepakankamai įsigilinę, susivokę, pernelyg kategoriškai, pretenzingai puldami ar gindami kažkokio asmens interesą, požiūrį, teisę ar jausmų raišką. Nepersistenkite, nes nebūtinai esate teisūs, o kita pusė nebūtinai yra kalta.

ŽUVYS. Šiandien nejausite po kojomis tvirto pagrindo, atrodys, kad esate skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Norėsite atsiriboti nuo stresinės aplinkos ir pabūti vieni. Gali neraminti paaštrėjusi sveikatos problema.

Birželio 7-oji – Pasaulinė maisto saugos diena; Pasaulinė bėgimo diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;

rytoj: Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas;

poryt: Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46 leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas – 17.04.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Apsimetėlis draugas daug blogesnis už pikčiausią priešą“ (Publijus Siras).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video