Ant palangės 5-ame aukšte atsisėdęs vaikas ne juokais išgąsdino kaimynus

 Ant palangės 5-ame aukšte atsisėdęs vaikas ne juokais išgąsdino kaimynus

Į liudininko nurodytą įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Iš kiemo pusės vaiko nebuvo matyti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienį popiet į vieną Kėdainių miesto gatvių skubėjo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos, mat buvo gautas nerimastingas kaimynų pranešimas apie pavojingai ant palangės sėdintį vaiką. Laimei, viskas baigėsi gerai, o pats vaikas nelabai ir galėjo paaiškinti, kodėl taip pasielgė, tačiau pažadėjo daugiau taip nedaryti.

Pranešė kaimynai

Bendrasis pagalbos centras 14 val. 11 min. sulaukė Kėdainių miesto Respublikos gatvės 44-ojo namo gyventojo skambučio, kuris informavo, jog per langą mato, kaip Respublikos gatvės 34-ąjame daugiabučiame name, 5  aukšte vaikas sėdi ant palangės kojas iškišęs į lauko pusę.

Pranešėjas nerimavo, kad vaikas gali nukristi ir susižaloti, jis taip pat teigė, kad neaiškūs tokie vaiko elgesio motyvai ir kas gali nutikti.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Bute buvo ir vaiko mama. Moteris buvo nustebusi dėl tokio nelaukto ir gausaus specialiųjų tarnybų pareigūnų vizito.

Aut. past.

Įlipo į vidų

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Iš kiemo pusės vaiko nebuvo matyti. Tuomet ugniagesiai, policininkai ir greitosios medikai nuėjo į pranešėjo nurodytą butą. Bute buvo rastas vaikas, kuris paaiškino, jog nežino, kodėl taip padarė.

Bute buvo ir vaiko mama. Moteris buvo nustebusi dėl tokio nelaukto ir gausaus specialiųjų tarnybų pareigūnų vizito.

Ugniagesiai, policininkai ir greitosios medikai nuėjo į pranešėjo nurodytą butą. Bute buvo rastas vaikas, kuris paaiškino, jog nežino, kodėl taip padarė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pažadėjo nedaryti

Ugniagesiai išvyko budėti į savo būstinę, o medikai ir pareigūnai pasikalbėjo tiek su vaiku, tiek su jo mama.

Vaikui buvo paaiškinta, kad taip žaisti negalima ir labai pavojinga. Vaikas sakė, kad pareigūnų žodžius suprato ir pažadėjo daugiau taip nesielgti.

1 Komentaras

  • Kaune ne viens vaikas taip iškrito besiropšdamas ant palangės, šiais laikais vaikai klauso vaikų teisių ir pareigūnų žodžio, bet ne tėvų. Dėl to atsitinka tokios nelaimės, gaisrai, po mašina palindimas ir neatsargiai kur nors nukrentant.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video