Po šiandienos incidento eismas Tilto g. tiltu atnaujintas

 Po šiandienos incidento eismas Tilto g. tiltu atnaujintas

Sunkiasvorė mašina apgadino tilto gabaritinius vartus. Vyksta jų tvarkymo darbai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienį per pietus bendrovės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos kelininkai uždarė eismą Kėdainių miesto Tilto gatvės tiltu.

Pirminiais duomenimis, po 12 val. tiltu bandė pravažiuoti krovininis automobilis „Renault“.

Automobilis kliudė, nulenkė ir apgadino gabaritinius vartus.

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai. Sunkiasvorę mašiną vairavęs 1993 metais gimęs vyras buvo blaivus. Jis „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad kelią jam rodė navigacija, o kelio ženklų jis nepastebėjo. Vairuotojas dėstė, kad jo automobilis nenukentėjo, apgadintas tik valstybės turtas.

Įvykio vietoje dirba kelininkai. Buvo atvykęs ir miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Kelininkai teigia, kad bandys per kuo trumpesnį laiką sutvarkyti vartus, siekiant, kad kėdainiečiai ir miesto svečiai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Planuojama, kad šiandien vakare eismas tiltu bus leidžiamas.

PAPILDYTA

Kėdainių kelių tarnybos specialistai labai operatyviai sutvarkė apgadintas gabaritinių vartų konstrukcijas. 15 val. eismas tiltu atnaujintas.

11 Komentarai

 • Ir teisingai. Kam reikalingi tie ženklai, jei tu sunkiasvorę vairuoji, gi vistiek nenukentėsi labiau, nei jau Dievulis nubaudė nedavęs smegenų ir dvi kaires rankas.

  • O ka tau debiliuk dave kad toki šūda rašinėji?

   • Tai man ir davė tas kaires rankas, todėl ir jomis rašinėju, o ženklų vistiek nepažįstu.

  • Tai gal dekit stipresnius vezdus, kokius tai betoninius, nes uzdarius pervaza cia bus kiekviena diena uzdaromas tiltas po 3kart per diena

   • Žinokit ir aš taip manau, kad gerai pysteltų pačiam per kabiną važiuojant – greitai pasibaigtų tokie vojažai.

 • Ir vėl !!!

 • Anonimas išsisemk šūdus iš smegenų, nes jei vien navigacija tik žiūri, o ženklų nematai aplink dalbajobe

 • Tokiam navigacija parodytu nuo skardžio nuvažiuot, tai ir nuvažiuotu…

 • nesuprantu , tie vairuotjai ar akli ir kurti.., prieko cia navigacija .., jei taip vairuoj tai gali nematyti ne pesciojo , nei kito transporto , nieko , tik navigacija , tiesiog kazkoks kvailas pasiteisinimas…

 • Ir vėl navigacija !!!!

 • kartą Lježe prie 3,2 buvo privedus,bet tai nereiškia,kad aš su 4,2 būčiau ten lindęs….Nėra ko suprast tokių pasiteisinimų-po polnoj katuške tokius asilus!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video