Trauks Lietuvą iš pasiekto dugno – kuriasi naujas sąjūdis

 Trauks Lietuvą iš pasiekto dugno – kuriasi naujas sąjūdis

BNS Luko Balandžio nuotr.

Į neviltį varančios kainos ir nebepakeliami mokesčiai, valdžios sprendimų absurdiškumą apnuoginančios tragiškos nelaimės ir vienas už kitą labiau šokiruojantys skandalai, žmonių supriešinimas ir šalies valdymas diktatūriniais metodais Lietuvą nubloškė į tokį dugną, kad jau ima bruzdėti paprasti žmonės. Visoje Lietuvoje po beveik 36 metų pertraukos pradeda steigtis naujas sąjūdis. Jį buria ir jo veiklą koordinuoja Seimo narys Mindaugas Puidokas, prieš kelias dienas pradėjęs vadovauti ir Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijai.

„Kad mūsų Tėvynė mums būtų tikra motina, o ne vaikus nuo savęs toliau vejanti pamotė, turime susitelkti ir pirmiausia išlaisvinti ją nuo užvaldžiusių klanų, turime susitelkti ir pasiryžti visi kartu kovoti už krikščioniškas tradicines vertybes!

Turime susiburti ir veikti drauge, kad nebūtume žeminami, gąsdinami ir patiriantys kasdienes patyčias – net ir po vieną veikiančius karius priešas greičiau nužudo nei tuos, kurie veikia išvien visu būriu ir pagal gerai apgalvotą strategiją.

Seimo narys dr. Mindaugas Puidokas, Lietuvos Krikščioniškosios demokratijos partijos pirmininkas.

Todėl matau vienintelę išeitį – visoje Lietuvoje skubiai suburti bendraminčius ir sukurti stiprią pilietinę jėgą, kuri principingai gins šeimas ir vaikus, mūsų teises į saugią aplinką nuo narkotikų ir nuo dabartinės valdžios formuojamos ir moralinę degradaciją nešančios švietimo politikos.

Jei sėdėsime sudėję rankas ir patys nieko nedarysime, mūsų vertybėms ateis galas, nes Lietuvos valdžioje vis labiau ir vis grėsmingiau įsitvirtina leftistinės politikos ideologai, kurie skatina ir šlovina tautos moralinį nuopuolį: narkotikus, genderizmą, šeimos institucijos nuvertėjimą.

Mūsų vertybės bus išstumtos. Galiausiai Lietuvoje neliks vietos ir mums patiems“, – įsitikinęs M. Puidokas.

Nors sąjūdžio lopšiu tampa Lietuvos krikščionių demokratų partija, kuriai M. Puidokas vadovauja nuo sekmadienio, tačiau ja neapsiriboja – prie sąjūdžio veiklos kviečiamas prisijungti kiekvienas žmogus, kuriam yra svarbios tradicinės vertybės.

Kviečiami prisijungti ir aktyviai veikti visi, kurie nebenori tylėti ir nuolankiai priimti jau ne tik į suaugusiųjų, bet ir į vaikų galvas bei gyvenimus brukamo absurdo, neteisybės ir jau net nebepridengiamo melo.

Dabar metas mums visiems kilti į kovą, kaip tai darė mūsų tėvai ir seneliai, nes jei dar palauksime, gali būti per vėlu.

M. Puidokas

„Dabar metas mums visiems kilti į kovą, kaip tai darė mūsų tėvai ir seneliai, nes jei dar palauksime, gali būti per vėlu.

Atėjo laikas tikram sąjūdžiui visoje Lietuvoje, kuris turi apginti krikščioniškas vertybes.

Visi mes turime tapti tikėjimo ir sąžinės knygnešiais.

Turime kelti dvasinę kultūrą ir vidinę inteligenciją.

Turime kurti bendrystę. Turime jungtis bendram darbui, kad atsakingai pasirūpintume tais, kurie negali pasirūpinti savimi patys – tais, kurie neturi darbo ar turi menkai apmokamus darbus, pensininkais ir neįgaliaisiais, jaunomis šeimomis. Dabar jau tik patys galime pasirūpinti, kad Lietuva pagaliau taptų šalimi, kurios prioritetas yra kiekvienas žmogus. Sulaukėme tokio laiko, kai dabar kiekvieno iš mūsų misija – ginti krikščioniškas vertybes“, – sako M. Puidokas.

Jaunas politikas viliasi, kad jo idėja pakelti į kovą žmones, sulauks atgarsio visuose šalies rajonuose ir naujasis sąjūdis sugrąžins Lietuvą lietuviams iš dabartinės valdžios okupacijos taip, kaip ir tas, kuris veikęs bemaž prieš 36-erius metus Lietuvą sugrąžino lietuviams iš sovietinės okupacijos.

Norintys prisijungti prie naujo sąjūdžio veiklos kviečiami skambinti šios iniciatyvos sumanytojams tel. +370 650 41 415 arba rašyti el. paštu krikscioniskasis.sajudis@gmail.com ir pasidalinti idėjomis bei aptarti, kokių veiksmų galima imtis.

7 Komentarai

  • A many,bezbožniką i kariuomenėj išmestą iš komjaunima,prijims krikščionys?Nu,a veigu ne,tai koc nepartiečiu pazvalytų būt?

  • Dugnas gelbės dugną.. Galimai korumpuotas seimūnas buria atsilupelių sambūrį. Kėdainiuose galite garsiąją uošvienę paimti. Su šitais ji dar nebuvo, tad dar dugną gali pramušti. Ji žino kaip sbrodas renkamas ir turi savotišką supratimą apie demokratiją. Kėdainiai jos demokratijos atsikando

  • Dugnas tai yra Darbo partija, o visiškas dugnas tai korumpuotas Puidokas Sirijus. Gi visiems akivaizdu ir aišku. Viktoro Rinka bando prastumti šitą klouną tokiems patiems kounams. Beviltiškas šūdlaikraštis.

    • Ko delsia hitlerjugendo adolfas?Kiba šikinyko kraštai apšalę ir nėr daugiau už ko susigriebt?

  • Parcijas debiliukas atidirbineja

    • Esmi Česnakų Valgytojų partijos narys.

  • Na tai valdžiai nieko naujo. Ateis nauja ir panaikins ar tai pirmas kartas. 2008m.atėjus Kubiliaus vyriausybei vairuotojai turėjo keisti vaistinėles. Praėjusiais metais tą patį padarė Simonytės vyriausybė ir iki naujų metų vėl turėjome pasikeisti pirmos pagalbos vaistinėles atomobilyje. Reikia juk duoti rėmėjams uždirbti. Na, o ko mes ir liberal turime atsilikti. Įvedė reikalavimą keliuose tikrinti taršą. Tegul nevažiuoja visokie ubagai su savio kledarais. Reikia autoservizams uždirbti ir įždą papildyti. Tuo pačiu ir Briūseliui įtiksime. O ubagai gal kitą nusipirks, rinka pagyvins, o jei neturi ubagai pinigų, tegu vaikšto pėsti. Vaikčiuoti sveika. Juk ši valdžia daugiau nieko nemoka: neleisti, drausti, bausti ir t.t.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video