Surengė rajono pradinio ugdymo mokinių konferenciją

 Surengė rajono pradinio ugdymo mokinių konferenciją

Organizatorių nuotr.

Neringa Kapočienė, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vyr. pradinio ugdymo mokytoja

Kovo 29 d. gausus būrys Kėdainių rajono pradinio ugdymo mokinių dvyliktą kartą susirinko į Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos organizuojamą konferenciją, skirtą pradinio ugdymo mokiniams „Sveikas, saugus ir įdomus pradinuko pasaulis“.

Šios konferencijos tikslas – ruošiantis atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimui, skatinti pradinio ugdymo mokinius ugdyti(s) fizinį ir sveikatos raštingumą, socialines, emocines ir sveikos gyvensenos bei pažinimo kompetencijas.

Konferencijos pradžioje visiems jos dalyviams sveikinimo žodžius tarė ir sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Lina Adomaitienė, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė. Dalyvius sveikino progimnazijos šokėjai ir dainininkai.

Plenarinį pranešimą „Homo sapiens evoliucijos lūžis“ skaitė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Kristina Butkienė. Daug susirinkusiųjų plojimų sulaukė LSU Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos 8A klasės mokinės Urtės Sungailaitės pasakojimas apie savo sėkmę sporto srityje.

Antroje konferencijos dalyje dalyviai dirbo keturiose darbo grupėse. Jose mokiniai pristatė mėgstamiausią sporto šaką, kalbėjo apie fizinio aktyvumo svarbą, sveiką mitybą, pomėgius, pasidalijo savo patirtimi. Džiugu, kad mokinių pranešimų atvyko paklausyti ir tėveliai. Jie išgirstomis jaunųjų pranešėjų mintimis pasidalijo konferencijos pabaigoje.

Konferencijos metu netrūko džiugių akimirkų, įdomių pranešimų ir smalsių klausimų. Konferencijoje dalyvavo 40 mokinių iš aštuonių Kėdainių rajono mokyklų, buvo perskaityti 39 pranešimai.

Visiems konferencijos pranešėjams progimnazijos direktorė įteikė padėkos raštus ir dovanėles.

Linkėdami vieni kitiems būti pozityviems, aktyviems, sveikiems, sportiškiems, atsisveikinome iki kitų metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video