Startavo projektas „Vasara su knyga“

 Startavo projektas „Vasara su knyga“

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka jungiasi prie respublikinio projekto „Vasara su knyga“ ir nuo birželio 1 dienos kviečia kėdainiečius aktyviai skaityti ir dalyvauti šio projekto prizų loterijoje.

Projekto dalyvių laukia penkios užduotys. Pirmiausia dalyvaujantiems projekte reikės perskaityti knygą, kurios tema susijusi su Lietuva ir atsakyti į klausimą, kokios vietovės paminėtos knygoje? Paskui – perskaityti draugo rekomenduotą knygą. Atsakyti į klausimą, ar knygą rekomenduotų kitam draugui ir kodėl? Perskaityti savo gimimo metais parašytą knygą. Įvardinti pagrindinį herojų, aprašomą knygoje. Taip pat reikės perskaityti knygą, kurioje minima profesija. Atsakyti į klausimą, ką naujo sužinojo apie knygoje minimą profesiją? Paskutinė užduotis – perskaityti knygą apie atostogas. Perksiatęs šią knygą skaitytojas turėtų atsakyti į klausimą, ar norėtų tokių atostogų, kokios aprašomos knygoje? Ir kodėl?

Pasiryžusiems dalyvauti šiame projekte, reikia kreiptis į biblioteką ar į bet kurį jos filialą ir užsiregistruoti kaip projekto dalyviui ir gauti projekto dalyvio kortelę. Projektas vyks iki rugpjūčio 31 dienos. Visi dalyviai, iki galo atlikę penkias užduotis, įgis teisę dalyvauti konkurso prizų loterijoje. Nugalėtojai bus paskelbti pirmąją rugsėjo savaitę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video