Kėdainiuose – naktinis krepšinis (komandas kviečia registruotis)

 Kėdainiuose – naktinis krepšinis (komandas kviečia registruotis)

Organizatorių nuotr.

Kėdainiuose jau tradicija tapęs gatvės krepšinio turnyras „Krepšinio naktis“ į Kėdainių krepšinio aikštyną sugrįžta ir šiemet, jau 9-ąjį kartą. Naktinis krepšinis mieste ir vėl karaliaus liepos 5 d. nuo 20 val.

Nuo 2016 metų rengiamas turnyras jau tapo laukiamu įvykiu Lietuvos 3×3 krepšinio bendruomenėje – renginys kasmet pritraukia daugiau kaip 200 krepšininkų bei 40 komandų iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Šiaulių, Utenos, Alytaus ir kitų šalies kraštų.

Kiekvienam „Krepšinio Nakties ‘24“ dalyviui bus įteikti originalaus dizaino turnyro marškinėliai, o prizininkai galės džiaugtis gausiais rėmėjų įsteigtais prizais bei pasiekimus įamžinančiomis taurėmis ir medaliais. Prizais galės džiaugtis ne tik turnyro dalyviai – renginio metu bus organizuojami įvairūs konkursai bei žaidimai, kuriuose progą sudalyvauti turės visi norintys.

Organizatorių nuotr.

Naktiniame 3×3 krepšinio turnyre bus varžomasi penkiose grupėse: U14 (2010 m. ir jaunesni); U16 (2008 m. ir jaunesni); U18 (2010 m. ir jaunesni); mėgėjų grupėje; OPEN grupėje.

„Krepšinio Nakties“ turnyro dalyvių rezultatai varžybų metu bus įvertinti ir FIBA 3×3 reitingo taškais.

Registracija į šį turnyrą vyks iki birželio 30 dienos 23:59 val. Registruotis galima el.paštu krepsinionaktis@gmail.com  Visą kitą aktualią informaciją apie renginį rasite „Facebook“ paskyroje: 3×3 Krepšinio Naktis.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video