Kėdainiuose – tradicinė spalvingoji rudens mugė „Rudenojai“

 Kėdainiuose – tradicinė spalvingoji rudens mugė „Rudenojai“

Spalio 21 dieną „Mugių centras“ kviečia visus Kėdainių miesto ir rajono gyventojus bei miesto svečius į jau tradicine tapusią mugę „Rudenojai“. Mugėje savo amatus, rankų darbo gaminius ir maisto šedevrus atvyks parodyti per 100 smulkiųjų gamintojų iš visos Lietuvos.

Šioje rudens mugėje galėsite rasti rankų darbo medžio, keramikos ir odos gaminių. Visai šeimai atsinaujinti rudens spalvomis siūlys aksesuarais bei vienetiniais rūbais bei mezginiais prekiaujantys mugės dalyviai. Puoselėjantys tradicinius patiekalus kvies įsigyti  rūkytos mėsos bei žuvies ar kulinarinį paveldą turinčių duonos ir konditerijos gaminių. Norintiems pastiprinti imunitetą bus galimybė įsigyti šviežiai išsukto medaus ar natūralaus aliejaus, skirto sveikatinimui, grožiui ar maisto praturtinimui.

Ne paslaptis, kad ruduo – tai metas, kuomet sodininkai tvarko savo sodus, o gyventojai rūpinasi namų aplinka, todėl mugėje „Rudenojai“ galėsite išsirinkti sodinukų, vaismedžių ar dekoratyvinių augalų!

„Pasimatykime jau spalio 21 dieną Didžiosios Rinkos aikštėje Kėdainiuose!“ – kviečia visus organizatorius „Mugių centras“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video