Nemokamas Krašto muziejaus ir jo padalinių lankymas atkeliamas savaite anksčiau

 Nemokamas Krašto muziejaus ir jo padalinių lankymas atkeliamas savaite anksčiau

Kaip žinia, paskutiniais mėnesio sekmadieniais galime nemokamai apsilankyti Kėdainių krašto muziejuje ir jo padaliniuose. Tačiau kovą paskutiniam mėnesio sekmadieniui, kovo 31-ajai, sutampant su šv. Velykomis, nemokamas muziejaus ir jo padalinių lankymas atkeliamas savaite anksčiau – į kovo 24 dieną. Kovo 31 d. muziejus ir jo padaliniai NEDIRBS!

Tad kovo 24 d. (sekmadienį) nemokamai apsilankyti kviečia:

Kėdainių krašto muziejus (Didžioji g. 19) nuo 10 iki 15 val. Veiks nuolatinės ekspozicijos ir audiovizualinė instaliacija „Skambantys raštai“.

Daugiakultūris centras (Paeismilgio g. 12B) nuo 10 ik 15 val. Veiks nuolatinė ekspozicija „Ich bin Keidaner“ ir Eglės Bičkienės (Šiauliai) grafikos darbų paroda „Nėriniuotos mintys“.

Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus evangelikų reformatų bažnyčioje (Senoji g. 3) nuo 10 iki 15 val.

1863 metų sukilimo muziejus Paberžėje (Paberžė, Gudžiūnų sen.) nuo 9 iki 17 val. Veiks paroda „Kova už laisvę. 1863–1864 m. sukilimas“.

Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija (J. Basanavičiaus g. 45) nuo 10 iki 15 val. Čia veiks Almos ir Ingos Laužonyčių žymių paveikslų reprodukcijų – dėlionių paroda „Dėlioniškas mąstymas“ ir Remigijaus Venckaus tapybos darbų paroda „Laisvė ir atsitiktinumas. Skirta Kėdainiams“.

Pastaba: Janinos Monkutės muziejaus-galerijos ir joje eksponuojamų parodų lankymas visuomet nemokamas!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video