Sėkmės ir lyderystės mokykla nenustoja ieškoti unikalių lektorių

 Sėkmės ir lyderystės mokykla nenustoja ieškoti unikalių lektorių

Prieš penkerius metus įkurtas Šviesiosios gimnazijos neformaliojo ugdymo skyrius mokiniams pakvietė asmeninio ugdymo praktiką aktorių Andrių Žebrauską. Moksleiviams jis vedė improvizacijos užsiėmimus.

Asmeninio ugdymo praktikas, lektorius ir aktorius Andrius Žebrauskas mokinius išjudino aktyviomis veiklomis. Organizatorių nuotr. Jau penktus metus Šviesiojoje gimnazijoje veikianti Sėkmės ir lyderystės mokykla nenustoja ieškoti unikalių lektorių. Pastarąjį kartą mokykloje lankėsi ir savo patirtimi dalijosi talentingas aktorius Andrius Žebrauskas.

Profesines žinias tobulinęs užsienyje, viešojo kalbėjimo mokymais, panaudodamas  teatrines improvizacijas, lektorius užsiima jau daugiau kaip 17 metų.

Vienas iš lektoriaus tikslų – padrąsinti moksleivius, pamokyti esminių bendravimo principų, padėti jiems tirpdyti ledus pristatant save ir savo idėjas. Paprasčiau sakant, A. Žebrauskas  mokė įveikti vieną iš didžiausių žmonių baimių – stovėti prieš auditoriją ir bendrauti su auditorija. Baimė susimauti yra vienas iš didžiausių stabdžių gyvenime. Kaip ją teisingai įveikti, o klaidas panaudoti tobulėjimui, visą popietę ir mokėsi Sėkmės ir lyderystės mokyklos auklėtiniai.  

Bendravimas su auditorija yra įgūdis, kuris turi būti pradėtas formuoti kuo anksčiau. Būtent dėl to mokykla ir ieško lektorių, kurie įvairiomis formomis padėtų įtvirtinti mokinamas bazines teorines žinias praktiškai.

„Mintys daro įtaką žmogaus jausmams, o jausmai daro įtaką mūsų kūnui“, – teigia lektorius A. Žebrauskas. Vaikas yra autentiškas, emocionalus, intuityvus, vėliau mes sustingstame, o iš to kyla daugybė sunkumų bendraujant ir siekiant savo tikslo.  Suaugę mes galime susigrąžinti spontaniškumą ir autentiškumą.

Daugybę metų kauptas žinias jis perteikė įtraukdamas dalyvius į judrias ir linksmas užduotis. Aktoriui pavyko iš karto prisitaikyti prie susirinkusių moksleivių grupės ir nukreipti jų kūrybinę energiją veikiant, o ne tik klausantis paskaitos. Tai pats veiksmingiausias ir patraukliausias metodas.

Šviesiosios gimnazijos Sėkmės ir lyderystės mokyklą remia ir iniciatyvas padeda įgyvendinti įmonių grupės VIKONDA valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video