Roletai diena-naktis – bet kokio interjero namuose

 Roletai diena-naktis – bet kokio interjero namuose

Kokie langų uždangalai Jums atrodo patys tinkamiausi? Kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip, kadangi kiekvienas kelia vis kitus reikalavimus, kurie jiems yra patys svarbiausi. Vis daugiau dėmesio sulaukiantys roletai diena-naktis yra moderni klasika, kuri puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose, juolab, kuri kuria eleganciją, unikalumą bei modernumą, kuris kartais skoningai atrodo ir klasikinio stiliaus namuose.

Roletų paieškos ir vertinimas

Kadangi diena-naktis sulaukia vis daugiau dėmesio, tačiau žmonės dažnai nėra tikri dėl pasirinkimo – visada verta tartis su specialistais, kurie jais prekiauja, tad gali pasiūlyti labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Tokias nemokamas konsultacijas siūlo https://www.solemlux.lt.

Ir nors dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama stiliui, tačiau mes siūlome įvertinti audinio kokybę, jo storumą, žinoma, labai detaliai išmatuoti langus (matavimo instrukcijas galite rasti pardavėjų puslapiuose) ir užsisakyti uždangalus, kurie yra su garantija. Tai leis būti ramiu dėl gautos kokybės, kuri Jums turėtų tarnauti bent jau gerus dešimt metų.

Norisi pasislėpti nuo kitų

Jeigu įprastus roletus reikia pakelta tada, kai norisi daugiau šviesos arba nuleisti, kai reikalinga patalpos apsauga, tai diena-naktis padeda išvengti nuolatinio jų darinėjimo, kadangi vienos juostos atlieka dieninę funkciją, o kitos – naktinę.

Žinoma, pagal poreikius šie roletai taip pat gali būti pakeliama maksimaliai, kad langas būtų „plikas“. Tačiau dažniausiai tai aktualu tik stiklo bei rėmo valymo metu.

Kalbant apie šių roletų naudą taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir privatumo galimybei, kurios šiais laikais siekia daugelis. Ir tie, kurie gyvena daugiabučiuose, ir tie, kurie gyvena nuosavuose namuose, tačiau kaimynų langai – labai arti.

Ne tik naktimis, kai roletai yra pilnai uždengti – galėsite būti ramus, kad Jūs apsaugotas nuo smalsių kaimynų akių. Dienomis, kai viena iš persidengiančių juostų užstoja kitą – namai vis tiek bus izoliuoti. Visgi, kaip jau minėjome, saulės šviesa patenka į patalpas, tad bet kuriuo atveju – jaukumas 100 % garantas.

Roletai – apsaugai nuo saulės

Kaitriomis vasaros dienomis dažniausiai ieškoma inovatyvi sistema, kuri padeda pasirūpinti tiesioginės saulės spinduliais. Pastarieji ne tik apsunkina buvimą namuose dėl kaitros, tačiau taip pat ir kenkia augalams, daiktams – ypač baldams, dekoro akcentams, kurie gali blukti.

Specialiai visam paros metui kurti roletai pasirūpina, kad persidengiančios juostos padėtų išvengti kaitros nuo saulės, tačiau taip pat neizoliuoja patalpos, tad galėsite džiaugtis šviesa, kai tik lauke yra saulėta.

Ir nors dažniausiai šie roletai labiausiai giriami dėl naktinės funkcijos galimybių, tačiau dienomis taip pat užtikrina komfortą.

Atstoja ir dienines, ir naktines užuolaidas

Tai langų uždangalai, kurie gali pasirūpinti Jūsų namų kokybe ir tuo pačiu užimdami gana mažai vietos leisti gyventi patogiai tiek dienomis, tiek naktimis. Nuostabu, kiek daug galimybių turi vienas uždangalas, kuris patenkina net ir paties išrankiausio kliento poreikius.

Jeigu ieškote ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir patrauklios kainos uždangalų – roletus diena-naktis galite įsigyti ČIA. Rasite ne tik gerus gaminius, tačiau ir nemokamus patarimus juos renkantis.

1 Komentaras

  • […] Roletai diena-naktis, dar vadinami dvigubais arba dvigubais roletais, yra universalus langų uždengimo sprendimas, siūlantis unikalų įprastų žaliuzių variantą. Juos sudaro du audinio sluoksniai, paprastai permatomas ir nepermatomas, kuriuos galima reguliuoti nepriklausomai. Ši naujoviška konstrukcija leidžia tiksliai sureguliuoti šviesos ir privatumo kiekį kambaryje dieną ir naktį. […]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video