„Purienai“ ir „Atžalynui“ įteiktos Žaliosios vėliavos

 „Purienai“ ir „Atžalynui“ įteiktos Žaliosios vėliavos

Organizatorių nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Kėdainių mokykla-darželis „Puriena“ ir „Atžalyno“ gimnazija ir šįmet sulaukė įvertinimo už vykdomą gamtosauginę veiklą – ugdymo įstaigoms įteiktos Žaliosios vėliavos.

Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas Rimavičius vėliavas įstaigų atstovams įteikė labai simboliškoje vietoje – po seniausiu Kėdainių krašte Mikalojaus Daukšos ąžuolu, kurį, pasakojama, pasodino pats lietuvių raštijos pradininkas Mikalojus Daukša, gimęs netoli Kėdainių, Babėnuose.

„Atžalyno“ gimnazija Žaliąja vėliava pasipuošė jau keturioliktąjį kartą, o „Puriena“ – šeštąjį.

Šios dvi įstaigos kartu su Kėdainių J. Paukštelio progimnazija ir Krakių M. Katkaus gimnazija dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programoje.

„Atžalyno“ gimnazija Žaliąja vėliava pasipuošė jau keturioliktąjį kartą, o „Puriena“ – šeštąjį.

Aut. past.

„Purienos“ ir „Atžalyno“ bendruomenes šia proga pasveikino Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis. Jis padėkojo už gražią draugystę su gamta ir palinkėjo tęsti savo gamtosaugines veiklas ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Gamtosauginės mokyklos yra fundamentali iniciatyva, skatinanti jaunus žmones aktyviai dalyvauti aplinkosaugoje ir spręsti ekologines problemas.

Gamtosauginių mokyklų programa yra viena iš penkių Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) pasaulyje įgyvendinamų programų. Aplinkosauginio švietimo fondas – tai 1981 metais įkurta tarptautinė nevyriausybinė, nepelno siekianti organizacija.

Pagrindinis fondo tikslas – aplinkosauginis švietimas ir visuomenės savimonės kėlimas įtraukiant įvairaus amžiaus ir tautybių žmones per formalų ir neformalų švietimą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video