PSPC lieka be vadovo (PAPILDYTA)

 PSPC lieka be vadovo (PAPILDYTA)

Audronė Rimkevičienė Kėdainių PSPC vadovavo beveik 25 metus. /Kėdainių PSPC nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) greitai liks be vadovo – iš darbo išeina ilgametė direktorė Audronė Rimkevičienė.

Savo apsisprendimo motyvų plačiau komentuoti nepanorusi ji pridūrė, kad paskutiniai įvykiai PSPC „padėjo apsispręsti galutinai“.

„Sprendimas teisingas“

Meras Valentinas Tamulis neslėpė, kad A. Rimkevičienės pareiškimas, jog ji išeina iš darbo, jo nenustebino.

„Praėjusią savaitę ji jau pasiprašė susitikimo, tad aš jau ir tikėjausi, kad ji ateis su prašymu išeiti iš darbo. Įvertinau situaciją, kuri buvo paskutiniu metu, tie neatsiskaitymai su medikais – prašymas nenustebino“, – teigė meras.

PSPC vadovė jau netrukus sulauks pensinio amžiaus, tačiau tai, panašu, nebuvo pagrindinė priežastis palikti ilgus metus eitas pareigas.

„Ji mato, kokia yra situacija, kokia situacija įstaigoje, įvertino ir savo sveikatą ir priėmė tokį sprendimą. Manau, kad labai teisingai priėmė“, – sakė V. Tamulis.

Meras akcentavo, kad savivaldybė nori kuo greičiau rasti naują įstaigos vadovą. Iki tol PSPC laikinai vadovaus direktorės pavaduotoja.

„Bus skelbiamas naujas konkursas, nieko nelauksime. Norime, kad tokiai įstaigai kuo greičiau ateitų vadovauti tikras, nuolatinis vadovas“, – akcentavo V. Tamulis.

A. Rimkevičienė dar dirbs visą šią savaite ir iš darbo išeiti turėtų balandžio 12 dieną. Kėdainių PSPC ji vadovavo beveik 25 metus.

14 Komentarai

 • Nebuvo tvarkos ir nebus.ten .Slaugutes sulindusios per pažistamus kurios tingi užpakalius pakelti ypač kai teko susidurti terapiniuose skyriuose.sesutes tos kaip ponios vaikšto. Vienu žodžiu nori dirbti tokioja vietoje tai reikia būti LABAI atsidavusiam gailestingam darbuotojam. O ne tai laika praleisti ir tortus paesti .o ligonis kaip sakant ponui.

 • Kėdainiams šiandien šventė! Trisk kartus valio, valio, valio

 • Paduosiu popierius i konkursa, ot praplausiu europiniu

 • Iš kur toks trenktas ir beraštis atsiradai , ,,ponas“ anonime ? Ponia A.R. dirbo PSPC ,tau kvailiui aiškinu , P O L I K L I N I K O J E. Tad prie ko čia terapiniai skyriai,nebent gulėjai psichiatriniame ?

  • Ar tikrai.ponas berašti

 • Dar kartą įsitikinau, kokie žiaurūs, pavydūs ir negailestingi lietuviai, rašydami tokius komentarus.
  Labai įdomu, ar jie tokie labai šventi, geručiai, nuoširdus ir gailestingi savo darbuose, šeimose!
  Džiūgauti, kad kažkam blogai ar kažkas kažko nepadarė, tai yra žema ir garbės niekam tai neprideda.
  Jeigu ji suklydo, kažko nepadarė, tai ji ir atsakė už tai, palikdama darbo vietą.
  Ne veltui sakoma: – Neteisk ir būsi neteisiamas!

 • Gaila. Tikrai buvo daug iššūkių ir įtampos. Užteks kankintis. Reikia saugoti sveikatą

 • Galėtų vadovauti tokia Olga, jin visuems patiks, nebūtina būti daktare, svarbu moketi vadovauti.

  • Pats Meras turejo dometis kas vyksta pspc su pinigais…Ar imanoma buvo vykdyti SAM isakymus del algu padidinimo.Ministerija zadejo medikams aukso kalnelius,o nieko savivaldybe netesejo.Is tu paciu zmoniu resursu,kaise skyles kur galejo,o tu zmoniu darbus dirbo kiti ir be jokiu zodziu
   ir resursu.nes taip liepe galva…

   • Ot kiek džiaugsmo faceboke tamuliui lygiai kaip jorune atleidus. Tik idiotas gali džiaugtis svetimą nelaime pats žmogų išedes. Šokinėja jau antrą kartą iš džiaugsmo. Bet mano sąžinė irgi nešvari kadangi aš irgi esu žmonėms prisikusi riebei ir dėl to daug kas ant mane pyksta bet mes su meru abu vienodi uztai gerai derame darbe

 • Kaminskas laimes?

 • kodėl manote, kad kaminskas? tai gal tada rybalčenko ?

 • […] Konkursas paskelbtas po to, kai po skandalų ir kaltinimų mobingu iš šių pareigų pasitraukė Audronė Rimkevičienė. […]

 • […] vadovo Kėdainių PSPC liko, kai iš darbo išėjo ilgametė jo direktorė Audronė Rimkevičienė, vadovavusi beveik 25 […]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video