Priežastys, kodėl verta aplankyti Bankoką

 Priežastys, kodėl verta aplankyti Bankoką

Milijonai turistų kiekvienais metais savo atostogoms pasirenka spalvingąjį Tailandą. O pati dažniausia šių kelionių kryptis – Tailando sostinė Bankokas. Šis miestas pritraukia labai daug turistų, nes siūlo jiems neįkainojamą kultūrinių tradicijų bei modernumo patirtį. Bankoke rasite pasaulinio lygio maisto, stulbinančių istorinių statinių ir sulauksite tikro bei nuoširdaus svetingumo iš vietinių gyventojų.

Tailando sostinė Bankokas. Kuo ši Pietryčių Azijos vietovė tokia unikali?

·         Čia vyrauja stipri kultūra. Tailandiečiai – vienintelė Pietryčių Azijos tauta, išsaugojusi savo nepriklausomybę Vakarų kolonizacijos laikotarpiu. Buvo išlaikytas unikalių tradicijų tęstinumas bei atsilaikyta nuo svetimų kultūrų primetimų. Istorijos nuoseklumas lėmė tai, kad buvo išsaugotas Tailando kultūros autentiškumas. Nepaisant to, tailandiečiai itin svetingi bei atviri kitoms kultūroms ir visiškai visiems žmonėms. Čia savo vietą atrasti gali kiekvienas.

·         Čia rasite didžiausią pasaulyje kinų kvartalą. Jis vadinasi Yaowarat. Šis Bankoke esantis kinų kvartalas nesikeitė metų metus. Daugelis turistų čia lankosi dėl išskirtinio maisto. Kinijos virtuvės šefai meistriškai perkūrė savo tradicinius patiekalus ir taip sukūrė daug unikalių tailandietiškų patiekalų.

·         Čia pamatysite neįtikėtiną architektūrą. Bankoko istorinė architektūra – viena įspūdingiausių visame pasaulyje. Įdomiausia tai, kad čia pat vietoje galima pamatyti ir senuosius statinius ir modernius. Unikalūs, šimtmečius menantys regiono pastatai glaudžiai driekiasi kartu su šiuolaikinės estetikos statiniais. Nepamirškite aplankyti ir garsių meno muziejų Bankoke.

·         Čia galima kaip reikiant pasilepinti ir skirti laiko sau. Tradiciniai tajų masažai – tai gydymo praktikos, kilusios dar iš senų senovės. Jos labai svarbios visai Tailando kultūrai. Pasaulyje yra tikrai labai nedaug vietų, kur tokios kokybiškos SPA ir medicinos paslaugos būtų taip lengvai ir nebrangiai prieinamos kiekvienam. Nors šiuolaikinės medicinos atstovai nuolat diskutuoja dėl tailandietiškų masažų naudos, tiek šios šalies gyventojai, tiek ir turistai pastebi, kad jie suteikia tokius ilgalaikius privalumus, kaip, sumažėjęs kortizolio kiekis, pagerėjusi kraujotaka, lėtinio skausmo sumažinimas, depresijos simptomų slopinimas.

·         Čia vyksta patys geriausi vakarėliai pasaulyje. Bankokas nuo seno garsėja, kaip vakarėliu sostinė. Čia plūsta daug įžymybių iš viso pasaulio. Vyksta įvairūs džiazo festivaliai, šokių vakarėliai, koncertai. Po naktinio gyvenimo Tailande galima skirti laiko meditacijai bei ramiam sveikatingumo poilsiui.

·         Čia galima turiningai apsipirkti. Jeigu nesate prisirišęs prie išskirtinai firminių drabužių ir daiktų, Bankoke rasite daug įspūdingų prekybos centrų, kur galima įsigyti įvairius garsių prekinių ženklų analogus.

·         Čia galima paragauti išties skanaus ir netradicinio maisto. Bankokas garsėja įvairių restoranų gausa, tiek aukšto, tiek ir paprastesnio lygio. Tikrai verta paragauti kažko egzotiško ir dar nematyto!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video