Prieššventinių akcijų katalogų apžvalga

 Prieššventinių akcijų katalogų apžvalga

Pirmieji gruodžio mėnesio leidiniai. Kaip tinklai ruošiasi mus nuteikti šventėms?

Iš esmės niekaip. Nei vieno leidinio viršelis nešaukia – „stok ir bėk pirkti“

Viena kita įdomesnė kaina yra Maxima – kiaulienos nugarinė už 3,49 EUR – pas kitus analogiškas gabaliukas arba brangesnis, arba kita dalis, kiaušiniai 1,29 EUR už 10 vnt – ko gero geriausias pasiūlymas šio metu.

Nuo Advento kalendorių absurdų pereinam prie kalėdinių saldumynų. Apie du su puse euro už pingvinuką? Gerai, kad yra kiti, ne didieji tinklai, kurie mums pateikia vokišką kainą – pasirodo jis gali kainuoti 1,11 EUR.

Koks pagrindinis tinklų tikslas šiuo metu? Prieš ateinančias karščiausias savaites įrodyti pirkėjams, kad jie pigiausi. Štai ir Lidl pristatė vieną tyrimą, kur pigiausi yra jie.
Geras toks tyrimas su kiek daugiau nei 20 prekių, kur Lidl pigiausias, o Norfa brangiausia. Konkurentai ant popieriaus nugalėti.

Na, o kas realybėje, jei palyginti šių ir praeitų metų gruodžio pradžios prekių pasiūlymus? Matosi, kad tinklai kol kas nori Kalėdas gyventojams padaryti kokia 20 procentų brangesnes.
Taip, pardavimai kiekiais krenta, tai bent pakeltos kainos garantuos didesnį pinigų srautą.

Ką daryti pirkėjams? Šiais metais privalu būti ypatingai budriems – jau ne kartą rodėme didelius kainų skirtumus ne tik su užsieniu, bet ir čia, Lietuvoje. Taigi – jokių karštligiškų pirkimų – vartom leidinius (ir ne tik maisto prekybos tinklų), lyginam, skirtumą pasiliekame kišenėje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video