Prie vaikų žaidimų aikštelių iškabintos naudojimosi taisyklės

 Prie vaikų žaidimų aikštelių iškabintos naudojimosi taisyklės

Miesto seniūnija ėmė kovoti ir su aikštelių niokotojais – prie vaikų žaidimų aikštelių buvo pakabintos specialios iškabos, kuriose surašytos taisyklės, kas gali naudotis vaikų žaidimų aikštelėmis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto seniūnija per šią vasarą atnaujino vaikų žaidimų, sporto, treniruočių aikšteles. Iš viso vykdomiems darbams buvo skirta net 27 000 eurų. Už šias lėšas buvo atnaujintas inventorius, dažomos nublukusios ar sugadintos dalys, tvarkomos sulaužytos konstrukcijos. Kartu miesto seniūnija ėmė kovoti ir su aikštelių niokotojais – prie vaikų žaidimų aikštelių pakabintos specialios iškabos, kuriose surašytos taisyklės, kas gali naudotis vaikų žaidimų aikštelėmis. Tai padaryta pastebėjus, kad vaikų žaidimų aikšteles dažnai suniokoja vyresni paaugliai.

Niokoja vyresni

Miesto seniūnija nuolat gauna gyventojų pranešimų, kad vaikams skirtais įrenginiais naudojasi paaugliai ar net suaugę asmenys ir taip įrenginiai yra sulaužomi.

„Tiesiog norime, kad kėdainiečiai žinotų, jog ir vaikų žaidimų aikštelėse galioja tam tikros taisyklės.

Aikštelių teritorijose iškabinome priminimus gyventojams apie svarbiausius dalykus: vaikų žaidimų aikštelės skirtos vaikams nuo trejų iki dvylikos metų, o už vaikų saugumą atsako juos lydintys tėvai.

Aikštelėse draudžiama rūkyti, vartoti alkoholinius gėrimus, gadinti jas, atsinešti degiąsias ar chemines medžiagas, kurios sugadintų aikštelės dangą ar įrenginius ir kt.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atrodo, kad tai visiems suprantami dalykai, tačiau mes šias taisykles primename, kad gyventojams būtų aišku ir suprantama“, – paaiškino miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė.

Kreipiasi į kėdainiečius

Visos aikštelės nusidėvi panašiai, visos jos reikalauja nuolatinės priežiūros, tad Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja S. Mituzaitė Palubinskienė kreipiasi į kėdainiečius su prašymu.

„Saugokime savo aikšteles, stenkimės vaikams įdiegti, kad reikėtų saugoti savo erdvę, savo kiemą.

O mes savo ruožtu stengsimės užtikrinti, kad aikštelėmis būtų saugu ir patogu naudotis“, – kalbėjo miesto seniūno pavaduotoja.

Visos aikštelės nusidėvi panašiai, visos jos reikalauja nuolatinės priežiūros, tad Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja S. Mituzaitė Palubinskienė kreipiasi į kėdainiečius su prašymu.

Aut. past.

Prižiūri seniūnija

Mieste esančias vaikų žaidimų aikštelės prižiūri ir, esant reikalui, remontuoja Kėdainių miesto seniūnija.

Šią vasarą buvo atnaujintos šešios miesto aikštelės. Daugiausia jose buvo vykdomi dažymo, lentelių pakeitimo darbai, taip pat sudėtos naujos grotelės, atitvarai, segmentai.

Kiekvienai aikštelei skirta skirtinga pinigų suma pagal poreikį.

1 Komentaras

  • Galima tik pažiūrėti,o daugiau viskas draudžiama…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video