Prasidėjo didysis pavasarinis gatvių ir šaligatvių valymas

 Prasidėjo didysis pavasarinis gatvių ir šaligatvių valymas

Tiek su technika, tiek rankiniu būdu darbininkai valo ir išveža smėlį, kuris susikaupė po žiemos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto gatvėse, gatvelėse, skveruose ir pėsčiųjų takuose darbuojasi gausybė komunalininkų. Tiek su technika, tiek rankiniu būdu darbininkai valo ir išveža smėlį, kuris susikaupė po žiemos sezono.

Kiekvieną pavasarį

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sako, kad tokie darbai yra įprasti ir vykdomi kiekvieną pavasarį.

„Kiekvieną pavasarį nuo šaligatvių ir kelkraščių renkami skaldos, smėlio ir druskos mišinių likučiai, susikaupę po intensyvaus žiemos sezono. Įprastai viskas sušluojama, surenkama ir išvežama.

Tokie darbai atliekami ne tik Kėdainių gatvėse, bet ir aikštėse bei šaligatviuose, tačiau tvarkant pėsčiųjų zonas naudojama lengvesnė technika, daug darbo atlieka žmonės“, – sakė seniūnas, primindamas, kad Kėdainių miesto gatves ir gatveles, šaligatvius ir aikštes valo bendrovės „Ecoservice projektai“ darbuotojai ir technika.

Kėdainių miesto gatvėse, gatvelėse, skveruose ir pėsčiųjų takuose darbuojasi komunalininkai.

Aut. past.

Tikras iššūkis

Tokia permaininga žiema kaip ši buvo tikras iššūkis komunalininkams. Vieną dieną jie skubėjo valyti sniegą nuo gatvių ir šaligatvių, kitą – nuo šaligatvių jau reikėjo valyti smėlį, mat sniego čia nei su žiburiu nebuvo galima rasti, jis tiesiog buvo nutirpęs.

Žiemą valyti smėlį nuo šaligatvių komunalininkus įpareigojo Kėdainių rajono savivaldybė.

Beje, smėlis žiemą buvo valomas tik Kėdainiuose, kitose savivaldybėse tokie darbai nebuvo vykdomi.

1 Komentaras

  • Baisu. Kiek laiko pvz Basanaviciaus gatve laike purvina su smeliu. Ziauriai krites gatviu prieziuros balas. Atvaziuokit i Kauna. Seniai nera jokio smelio ir kiekviena diena, kai db toks oras purskia vandeni Savanoriuose, kad nusestu visos daleles, o va Kedainiuose, tai dar pilni pakrasciai smelio, o apie gatves laistyma galime ir patyleti isvis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video