Kėdainiuose – Naujametinis muzikinis žvaigždžių šou!

 Kėdainiuose – Naujametinis muzikinis žvaigždžių šou!

Pasitikime 2019-uosius kartu su:

• Atlikėju Radži

• Giulija ir gyvo garso grupe

• Ištvan Kvik ir „Sare Roma“

Jūsų taip pat laukia:

• Vedėjo Dainiaus Martinaičio atrakcijos

• Loterija ir dovanos

• Būrėja

• „Žvaigždžių“ fotosiena

• Šventinis Fejerverkas

• Diskoteka

Naujųjų išvakarėse Kėdainių arena sužibės ryškiausiomis spalvomis, nes čia susirinks visas būrys spindinčių žvaigždžių! Scenoje karaliaus puikiai visiems pažįstami atlikėjai, o salėje – pasipuošę, šventiškai nusiteikę, kai kurie įkūniję tam tikras Lietuvos ar pasaulio įžymybes, žiūrovai.

Linksmiausios muzikos puokštę dovanos neseniai arenas užkariavęs, charizmos nestokojantis atlikėjas Radži, didžiulę nostalgiją Kėdainiams jaučianti Giulija su gyvo garso grupe ir čigoniška energija užburiantis Ištvan Kvik su muzikos grupe „Sare Roma“.

Viso vakaro metu bus galimybė pasidaryti fotosesiją prie „Žvaigždžių“ fotosienelės bei sužinoti savo likimą pas pačią tikriausią būrėją. Vedėjas Dainius Martinaitis yra paruošęs ne vieną staigmeną ir puikių dovanų. Naujuosius pasitiksime su šventiniu fejerverku lauke, o sugrįžę linksmybes pratęsime geriausių lietuviškų ir užsienio POP hitų diskotekoje.

NAUJAMETINIS MUZIKINIS ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU – tai puiki proga su draugais, artimaisiais, kaimynais atšvęsti ir palydėti senuosius bei pasitikti 2019-uosius metus!

Aprangos kodas: 1 variantas – šventiškas spindesys, 2 variantas – įkūnysiu Lietuvos ar užsienio žvaigždę, 3 variantas – pasidabinsiu detale, kuri primena žvaigždę.

Bilietus galite įsigyti tiek skirtinguose sektoriuose, tiek parteryje prie staliukų.

Visą vakarą arenos viduje veiks baras, kuriame bus galimybė įsigyti užkandžių bei gėrimų.

Yra galimybė užsisakyti 2 VIP ložes su užkandžiais, karštaisiais patiekalais, gėrimais. Vienoje ložėje telpa iki 20 žmonių. Dėl VIP ložės užsakymo teirautis tel. 864829315

Bilietai nuo 25 iki 66 EUR.

Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video