Pakartotinė brandos egzaminų sesija: egzaminus laiko 4 rajono abiturientai

 Pakartotinė brandos egzaminų sesija: egzaminus laiko 4 rajono abiturientai

BNS/Juliaus Kalinsko nuotr.

Šiandien prasidėjo pakartotinė brandos egzaminų sesija. Brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje gali laikyti tie mokiniai, kuriems pagrindinės sesijos dalykų brandos egzaminai buvo atidėti neatvykus dėl pateisinamos priežasties. Tokių Kėdainių rajone, Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis, yra keturi. Jie, kaip „Rinkos aikštei“ sakė skyriaus vyr. specialistė Vilma Lukšienė, pagrindinėje egzaminų sesijoje nedalyvavo dėl ligos.

Pakartotinės brandos egzaminų sesijos tvarkaraštyje – 16 valstybinių ir mokyklinių brandos egzaminų.

Pirmasis – valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas. Sesiją užbaigs taip pat lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas – tik mokyklinis. Pastarąjį galės laikyti ir tie kandidatai, kurie neišlaikė šio valstybinio ar mokyklinio egzamino pagrindinėje sesijoje.

Nacionalinės švietimo agentūros duomenimis, dalyvauti pakartotinėje brandos egzaminų sesijoje iš viso užsiregistravo 1 041 kandidatas, 473 iš jų – eksternai.

Kaip abiturientams sekėsi laikyti pagrindinės sesijos egzaminus, V. Lukšienės teigimu, turėtų paaiškėti iki liepos 12 d.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video