Nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovinį gabenęs vilkikas

 Nuo kelio nuvažiavo ir apvirto krovinį gabenęs vilkikas

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu nuo kelio nuvažiavo ir į pakelės griovį vertėsi krovinį gabenęs sunkiasvoris vilkikas MAN./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu nuo kelio nuvažiavo ir į pakelės griovį vertėsi krovinį gabenęs sunkiasvoris vilkikas MAN. Sužalotas vilkiko vairuotojas išgabentas į gydymo įstaigą, o gabentą krovinį nuo vagių saugo įmonės atstovai.

Po vidurnakčio

Bendrąjį pagalbos centrą 00 val. 43 min. pasiekė pravažiuojančio automobilio vairuotojo pranešimas, kuris informavo, jog kelyje Vilainiai–Šventybrastis–Krekenava tarp Apytalaukio ir Tiskūnų kaimų nuo kelio nuvažiavęs sunkiasvoris vilkikas, aplink kurį vaikšto šoko ištiktas jaunas vairuotojas.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Išsiropštė pats

Po 13 minučių į įvykio vietą sulėkė visos specialiosios tarnybos. Joms atvykus šalia apvirtusio vilkiko vaikščiojo jaunas vyras, jis buvo ištiktas šoko, pasakojo, kad nuvažiavus nuo kelio pats sugebėjo išsiropšti iš kabinos, o pagalbą iškvietė įvykio liudininkai.

Vyras pasakojo, kad važiavo Vilainių link, automobilis nuvažiavo nuo kelio, kurį laiką važiavo pakele, kol galų gale pakelės griovyje apvirto ant šono.

Pabiro krovinys

27-erių vyras sunkiai kalbėjo rusų kalba, mat yra Latvijos pilietis. Jis gabeno statybinį glaistą – puspriekabė buvo pilna kibirų su glaistu. Vyrą medikai nedelsiant išgabeno į ligoninę, ugniagesiai atjungė vilkiko akumuliatorių, kad nekiltų gaisras.

Policijos pareigūnai liko saugoti vilkiką iki tol, kol atvyko įmonės atstovai.

Vyras pasakojo, kad važiavo Vilainių link, automobilis nuvažiavo nuo kelio, kurį laiką važiavo pakele, kol galų gale pakelės griovyje apvirto ant šono.

Aut. past.

Organizuos perkrovimą

Šiuo metu laukiama, kol atvyks specialus evakuatorius. Krovinys bus perkrautas į kitą vilkiką, o nuo kelio nuvažiavęs vilkikas bus atverstas ir pastatytas ant ratų.

Nuo ilgapirščių krovinį saugo įmonės atstovai, kurie budi įvykio vietoje. Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

7 Komentarai

  • Aplinkui vieni vagis.Ne čia reike saugotis,o sostinėj.

  • Kaimiečiai pagalvos kad grietine isvoks kūrvos viska

  • Ramus keliukas,nėra transporto,o iš Latvijos po darbo valandų pakrovus glaistą atvažiuot ar juokas?Kam čia rūpi vairuotojo sveikata ir jo fizinis stovis…

  • kai netoli Vilainių griovin įvirto su vynioku važiavęs sunkvežimis.Vynas liejosi laisvai.Nespoksojau,bet labai tikėtina,kad kai kas su kibiriuku jo gal ir prisivarvino …Juk Šėtos gatvės kandžiulnikai turėjo sužinot apie darmavą gėralą.

  • Parazitas toks vairuotojas, kuris savo mašinos tuščiam kelyje nesuvaldo. Tokiam geriau jau eiti gatvių šluoti.

    • Jis visą dieną sukosi su tech.aptarnavimu apie mašiną,o vakare buvo išsiųstas su prekėm į Lietuvą.Ir jo darbas ne aštuonios valandos.Dirbau virš 20 metų tokį darbą,tad žinau tuos reikalus.

  • tuos kibirus i kapines

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video