Neadekvačiai miesto centre elgęsi vyrai išdaužė prekybos centro langą

 Neadekvačiai miesto centre elgęsi vyrai išdaužė prekybos centro langą

Neadekvačiai besielgiantys asmenys išdaužė stiklo paketą. Kuo šis statinys vyrams užkliuvo, aiškinasi policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pačiame miesto centre esančio buities technikos ir elektronikos prekybos centro „Avitela“ vieną iš langų dabar dengia medžio drožlių plokštė. Prieš keletą dienų neadekvačiai besielgę asmenys išdaužė stiklo paketą. Kodėl šis statinys vyrams užkliuvo, aiškinasi policijos pareigūnai.

Pamatė liudininkas

Lapkričio 9-osios pavakarę, apie 15 valandą, į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino įvykio liudininkas, kuris pamatė, kaip kažko nepasidalinę du vyrai miesto centre išdaužė prekybos centro stiklą.

Gavus pranešimą apie du neadekvačiai besielgiančius piliečius, į įvykio vietą skubiai pasiųsti keli policijos pareigūnų ekipažai.

Atvykę pareigūnai niekadėjų jau nerado, šie buvo pasišalinę, tačiau jų padaryta žala buvo akivaizdi – vitrininis langas buvo išdaužtas.

Beje, paaiškėjo, kad tądien buvo gautas ne vienas pranešimas apie šių vyrų nederamą elgesį. Vienas įvykio liudininkų pranešė matęs, kaip du po kapišonais galvas slepiantys vyrai ginčijosi, užkabinėjo praeivius, keikėsi, o vėliau vienas iš jų tiesiog kumščiu smogė į stiklą ir šis dužo.

Pačiame miesto centre esančio buities technikos ir elektronikos prekybos centro „Avitela“ vieną iš langų dabar dengia medžio drožlių plokštė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vienas iš dalyvavusiųjų konflikte – žinomas daugeliui kėdainiečių

Policijos pareigūnai nedelsdami pradėjo įtariamųjų paiešką. Šių asmenų siautėjimą užfiksavo ir vaizdo stebėjimo kameros. Pasirodo, abu piliečiai yra žinomi pareigūnams.

Vienas iš jų matytas daugumai kėdainiečių – tas pats, kuris dažnai miesto centre šlaistosi užsidėjęs plastikinį maišiuką ant galvos. Anksčiau šis pilietis nešiodavosi žaislinį automatą arba vaidindavo esąs nindzė. Tačiau aiškėja, kad prekybos centro langą išdaužė ne šis žmogus, o jo bičiulis, kartu tądien leidęs laiką.

Įtariamojo ieško policija. Anksčiau ar vėliau viešosios tvarkos pažeidėjas bus sulaikytas ir jam teks ne tik atsakyti už savo veiksmus įstatymų nustatyta tvarka, bet ir apmokėti prekybos centrui padarytą materialinę žalą.

Aut. past.

Gresia nemalonumai

Įtariamojo ieško policija. Anksčiau ar vėliau viešosios tvarkos pažeidėjas bus sulaikytas ir jam teks ne tik atsakyti už savo veiksmus įstatymų numatyta tvarka, bet ir apmokėti ir prekybos centrui padarytą materialinę žalą.

Beje, neapsikentę aplink siautėjančių neadekvačių asmenų, benamių ir kitų įtartinų asmenų, šio prekybos centro atstovai jau ir anksčiau buvo kreipęsi ir į savivaldybę, ir į policiją.

Šių tarnybų atstovai pradėjo tikrinti čia besibūriuojančius asmenis. Galbūt keršto vedami šie piliečiai ir iškūlė parduotuvės langą?

Visa tai paaiškės atlikus visus ikiteisminio tyrimo veiksmus.

5 Komentarai

  • Kokie istatimai,tokie ir piliečiai.Vieni nindzės,kiti betmanai,treti,dar kažkas,o istatimus priima pi…erai,todėl ir stiklai dužta ir keliuose žmonės žusta-demokratinė gerovės valstybė.

  • su plastikiniu maišeliu ant galvos bei vaikišku žaisliniu automatu,bet langą iškūlė ne jis…

    • Kėdainių nindzės 😀 denisas čia. Visi jį zino. Buvo uždarytas. Dabar jau du nindzės.

    • Du GAIDŽIAI save,,tikrais vyrais“ laiko.

  • Neloieskit mano rinkėjų

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video