Miesto centre užsidegė reklaminis stendas

 Miesto centre užsidegė reklaminis stendas

Linos Kalinienės nuotr.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Kėdainių miesto centre kilo nedidelis gaisras.

02:08 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad J. Basanavičiaus gatvėje esančioje parduotuvėje dega reklaminis ženklas. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai nustatė, kad ant parduotuvės „Norfa“ sienos rusena reklaminis vaistinės stendas.

Gelbėtojai operatyviai ėmėsi darbų – buvo nukirpti laidai, o gaisro židinys užpiltas vandeniu. Incidento metu apsilydė reklaminio stendo kraštas.

Įvykio aplinkybės tiriamos, aiškinamasi, dėl kokių priežasčių kilo gaisras.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video