Lengvaatlečių čempionate – kėdainiečių medaliai ir rekordai

 Lengvaatlečių čempionate – kėdainiečių medaliai ir rekordai

Kėdainių sporto centro nuotr.

Birželio 19–20 dienomis Klaipėdoje surengtame Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionate sėkmingai pasirodė Kėdainių sportininkai, iškovoję prizines vietas bei gerinę asmeninius ir rajono rekordus.

3000 metrų sportinio ėjimo rungtyje čempiono titulą apgynė Pijus Šmitas. Sidabro medalį pelnė Ovidijus Civilka, bronzą – Mantas Aliukonis, o ketvirtąją vietą užėmė Kajus Darulis. Visus šiuos sportininkus treniruoja treneris Robertas Kaselis.

Geri rezultatai pasiekti ir bėgimo rungtyse. 400 metrų distancijoje Rūta Vaitelytė pagerino Kėdainių rajono jaunučių rekordą, nuotolį įveikusi per 1 min. 1,85 sek. Sportininkė taip pat dalyvavo 800 metrų bėgime, kuriame finišavo per 2 min. 29,92 sek. Abiejose rungtyse ji užėmė 8-ąsias vietas. Šiuos sportininkus varžyboms rengė trenerė Neringa Daugėlienė.

Kėdainių sporto centro nuotr.

Asmeninį rekordą 800 metrų distancijoje pagerino Akmėjus Žilinskas, finišavęs per 2 min. 21,04 sek. Tuo metu Austėja Vilutytė 400 metrų nubėgo per 1 min. 15,14 sek.

200 metrų bėgimo rungtyje startavusios Luka Karaliūtė ir Andrėja Žvikaitė užfiksavo atitinkamai 30,53 sek. ir 32,15 sek. laikus.

Trenerės Rasos Sakalauskienės auklėtiniai taip pat pasižymėjo asmeniniais pasiekimais. Austė Šidlauskaitė 200 metrų bėgime pasiekė geriausią savo rezultatą – 28,22 sek. Tokią pat distanciją Faustas Steiblys įveikė per 26,15 sek., o Audrius Palubinskas – per 26,53 sek.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video