Miesto ir rajono įmonėse vykdomos priešgaisrinės pratybos

 Miesto ir rajono įmonėse vykdomos priešgaisrinės pratybos

Suveikė pastatuose esanti priešgaisrinė signalizacija ir tuo metu dirbę darbuotojai saugiai evakavosi į prie pastato esančią žaliąją zoną./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų ugniagesiai vyko į vieną mūsų rajone esančią mėsos perdirbimo įmonę. Tiesa, jokios nelaimės ten nebuvo, tiesiog buvo vykdomos priešgaisrinės saugos pratybos, kurių metu buvo imituojamas gaisras gamybinėse patalpose.

Incidentas popietę

Tariamas incidentas Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Mantvilonių kaime įsikūrusioje Krekenavos agrofirmos įmonėje įvyko balandžio 17 dieną, 15 valandą. Įmonėje, kurioje dirba per tūkstantis darbuotojų, kilo gaisras.

Suveikė pastatuose esanti priešgaisrinė signalizacija ir tuo metu dirbę darbuotojai saugiai evakavosi į prie pastato esančią žaliąją zoną. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai numalšino ugnį, nukentėjusiųjų nebuvo.

Pratybų tikslas

Šių mokomųjų pratybų tikslas yra suformuoti darbuotojų praktinius evakavimosi įgūdžius ir įvertinti evakavimosi iš pastato plano ir priemonių efektyvumą.

Pratybų metu buvo iškelti uždaviniai įvertinti darbuotojų veiksmus: kaip paliekamos patalpos evakavimosi metu, kaip pasirenkamas saugiausias evakavimosi kelias, ar pasinaudojama gaisrinės saugos ženklų informacija, ar susirenkama į saugią vietą ir prisistatoma tiesioginiams vadovams. Taip pat buvo vertinami padalinių vadovų veiksmai surinkus duomenis apie evakavusius darbuotojus.

Mokomųjų pratybų tikslas – suformuoti darbuotojų praktinius evakavimosi įgūdžius ir įvertinti evakavimosi iš pastato plano ir priemonių efektyvumą.

Aut. past.

Vyksta dažnai

Beje, tokios ir panašios pratybos mūsų krašto įmonėse vykdomos kasmet. Panašios pratybos vykdytos mieste esančiose bendrovės „LTP Texdan“ patalpose.

Už objekto priešgaisrinę būklę įmonėse, įstaigose ir organizacijose yra atsakingi jų vadovai. Atlikdami šią pareigą, vadovai privalo imtis būtinų objekto ir jame esančių arba galinčių būti žmonių apsaugos nuo gaisro priemonių.

1 Komentaras

  • Jau matėm kaip Alytuje likvidavo gaisrą. Dėl pliuso tokios pratybos.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video